بررسی دو شیوۀ ارسال ارزی به امریکا

حواله به امریکا

از میان راه‌های انتقال ارزی به امریکا، بررسی دو شیوۀ ارسال ارزی به امریکا را از این‌جهت مطرح می‌کنیم که این دو شیوۀ انتقال از جهاتی مشابهت‌های فراوانی با هم دارند.

از میان راه‌های انتقال ارزی به امریکا، بررسی دو شیوۀ ارسال ارزی به امریکا را از این‌جهت مطرح می‌کنیم که این دو شیوۀ انتقال از جهاتی مشابهت‌های فراوانی با هم دارند. اما این دو شیوۀ انتقال کدامند و مشابهت مورد نظر از کدام جهت؟ تفاوت دو شیوه در چیست و کدام‌یک نسبت به دیگری برتری دارد. صرافی وندا با سابقۀ قابل اتکاء در مراودات ارزی مختلف با تمامی نقاط دنیا به این بررسی می‌پردازد. در ادامه با ما باشید.

منظور از بررسی بررسی دو شیوۀ ارسال ارزی به امریکا، کدام شیوۀ انتقال است؟

ما در این مقاله، انتقال ارزی از طریق وسترن یونیون و حواله نقدی را مورد بررسی قرار می‌دهیم. با توجه به موارد مورد اشارۀ هر دو شیوه، انتهاب با شماست. ضمن این‌که کارشناسان وندا در هر زمان ممکن آماده‌اند توضیحات مورد نظرتان را بیان کنند.

الف- حواله وسترن یونیون به امریکا

وسترن یوینون یک شرکت امریکایی ارائه کننده خدمات مالی و ارتباطی است. این شرکت از زمان تأسیس تا به‌حال به شکل وسیعی گسترش داشته است به‌گونه‌ای که این شرکت هم‌اکنون در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا دفاتر نمایندگی دارد. به لحاظ وجود تحریم‌های امریکا علیه ایران، وسترن یونیون همانند مانیگرام، پی پال و حواله سوییفت، هنوز امکان ارائۀ خدمات در ایران را ندارد.

شما اگر در کشوری زندگی می‌کنید که امکان فعالیت وسترن یونیون در آن فراهم است، با نصب اپلیکیشن موبایلی وسترن یونیون کارتان برای نقل و انتقال ارزی با وسترن یونیون بسیار راحت خواهد بود. از طریق  وسترن یونیون شما می‌توانید با دسترسی به حساب بانکی یا کارت اعتباری‌تان مستقیماً از طریق دستگاه تلفن همراه خود برای اقوام، دوستان و آشنایانتان وجه انتقال دهید. وسترن یونیون همواره از به روزترین نرخ‌های ارز استفاده می‌کند تا مطمئن شود مشکلی برای به‌ وجود نمی‌آید.

سریعترین حواله ارزی را با وندا تجربه کنید

ب- حواله نقدی به امریکا

یکی از روش‌های سریع و مطمئن رساندن ارز به دست فردی در کشوری دیگر تحویل نقدی ارز خارج از ایران است. بسیاری از خانواده ها، افراد، دوستان، کسبه و یا تجار ممکن است نیاز داشته باشند در شرایطی خاص، مبلغی را برای فرزندان، دوستان و یا شرکای تجاری‌شان  در کشوری دیگر ارسال کنند. در کنار روش‌هایی نظیر حواله وسترن یونیون و حواله بانکی، روش دیگری که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم، تحویل نقدی پول خارج از ایران است.

حواله نقدی، شیوۀ ارسال پول بین دو صرافی در ایران و امریکا است. صرافی وندا در تازه‌ترین اقدام خود ضمن قراردادی چند ساله که با برخی صرافی‌های همکار در برخی ایالات امریکا دارد، این امکان را فراهم نموده تا حواله نقدی شما را به سرعت بین دو صرافی مبادله نماید.

این رویه نقل و انتقال ارزی پیشینه‌ای بیشتر از زمان تحریم‌ها دارد. از زمان‌های بسیار دور و حتی قبل از ایجاد بانک‌ها و یا حتی شرکت‌هایی مانند وسترن یونیون یا مانیگرام، به خاطر جلوگیری از دستبرد پول مسافران توسط راهزنان، حوالۀ نقدی بین صرافی‌ها در بسیاری از کشورهای قارۀ کهن رواج داشته. اما در آن دوران به شیوۀ خود و اکنون نیز به رویۀ کنونی و به صورت لحظه‌ای. در این زمان، ممکن است شما امروز پولتان را به ما تحویل دهید و تا ساعاتی دیگر گیرندۀ وجه‌تان در مقصد مورد نظر دریافت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال