قبول پرداختهای دانشجویی کانادا

امکان پرداختهای دانشجویی کانادا

برای قبول مدارک تحصیلی و بررسی آنها در برخی دانشگاهها، لازم است اپلیکیشن فی پرداخت شود.

کانادا خواستگاه بسیاری از مشتاقان تحصیل در مقاطع مختلف است. علت آن را باید در بسیاری از مزایایی دانست که این کشور وسیع و ثروتمند در اختیار دانشجویان مقاطع مختلف از کلیه کشورها قرار می‌دهد. همین امر موجب قبول پرداختهای دانشجویی کانادا از سوی بسیاری از صرافی‌ها و خدمات ارزی است، از جمله صرافی وندا که سابقه درخشانی در ارائه خدمات ارزی دارد.

شرایط قبول پرداختهای دانشجویی کاتادا

قبل از آن باید بدانیم کانادا چگونه کشوری است. در ادامه شرحی بسیار کوتاه در این مورد بیان می‌کنیم.

کانادا از منظر تنوع فرهنگی

کانادا یکی از متنوع‌ترین کشورها از نظر فاکتورهای فرهنگی است. فرهنگ مردم این کشور متأثر است از فرهنگ‌های اروپایی و نیز سنت‌های دیرینه ملیت‌های تشکیل دهنده آن، یعنی انگلیس و فرانسه. این شاید برای بسیاری از افرادی که به کانادا می‌روند و می‌بینند چقدر راحت در این تنوع فرهنگی پذیرفتنی هستند جذابیت داشته باشد.

در سالهای اخیر، بعد از انقلاب و مهاجرت قابل توجه ایرانیان به کانادا، به بهانه‌های مختلف از جمله سکونت دائمی یا کار و یا تحصیل، ایرانیان به لحاظ جمعیتی در این کشور احساس قربت نمی‌کنند و این برای بسیاری افراد که از نظر تحصیل و یا کار در کانادا پذیرفتنی تر می‌نماید.

خدمات ارزی وندا، برای ایرانیانی که به هر عنوان در کانادا اقامت دائم و یا موقتی دارند، امکان انتقال ارزی دارد. در ادامه با ما باشید.

کانادا و موقعیت جغرافیایی

کانادا کشوری وسیع از نظر پهناوری و دومین کشور جهان با وسعتی قریب به ۱۰ هزار کیلومتر مربع است. این کشور ۱۰ استان دارد و بخاطر وسعت آن، بخش وسیعی از این کشور سکنه محدودی دارد. کشور کانادا از جنوب با ایالات متحده امریکا همسایه است ولی از سه سوی جغرافیایی دیگر با اقیانوس منجمد شمالی، آرام و اطلس محدود است.

آب و هوای کانادا

افرادی بر این تصورند که چون بخش وسیعی از کانادا در مجاورت اقیانوس منجمد شمالی است، کشوری کاملاً با آب و هوای سرد است. این چنین نیست. بخش‌های جنوبی کانادا، خصوصاً استان‌های مجاور با امریکا نظیر کبک، اونتاریو، آلرتا و … دارای آب و هوای معتدل و بسیار دلپذیرند. این استان‌ها بهترین مکان برای گردش‌های توریستی است.

همین مقدار جزئی برای معرفی کانادا را کافی می‌دانیم و به مبحث اصلی می‌پردازیم. قبول پرداختهای دانشجویی کانادا.

برای حواله های دانشجویی به کانادا با این شماره ها تماس بگیرید.

انواع پرداختهای دانشجویی کانادا

اپلیکیشن فی

برای دانشجویی که قصد پذیرش از یکی از دانشگاه‌های کانادا را دارد، اولین پرداخت ارزی، اپلیکیشن فی است. در مورد اپلیکیشن فی اطلاعات بیشتر را قبلا در دل مطلبی تحت عنوان بهترین دانشگاه های کانادا برای پذیرش تحصیلی گفته‌ایم. در توضیح لازم است بدانید: تعدادی از دانشگاه‌های کانادا، آمریکا، استرالیا و برخی دانشگاه‌های اروپایی برای پذیرش دانشجویان، نیازمند طی کردن پروسه ثبت نام و پرداخت اپلیکیشن فی یا هزینه ثبت درخواست هستند. این هزینه به نوعی برای اطمینان از جدی بودن درخواست دانشجو و پوشش هزینه‌های بررسی پرونده آنها و معمولا بین ۲۰ تا ۱۰۰ دلار است. 

برای پرداخت اپلیکیشن فی، از طریق سایت دانشگاه یا دانشگاه‌های مورد نظر، لینک پرداخت خودتان را برای وندا ارسال کنید و ضمن تماس با همکاران ما، پروژه درخواست خودتان را برای دانشگاه مورد علاقه تکمیل کنید.

پرداخت شهریه

پس از قبول موفقیت آمیز در هر دانشگاهی، اگر مجبور به پرداخت هزینه تحصیل هستید و دارای بورسیه نمی‌باشید، این پرداخت باید برای هر ترمی ادامه داشته باشد. با انتخاب یکی از انواع مبادله ارزی، ضمن هماهنگی با دانشگاه، ما از جانب شما این‌گونه پرداخت‌ها را انجام داده و رسید پرداخت را در کوتاه‌ترین زمان برایتان ارسال می‌کنیم.

هزینه خوابگاه و ایاب و ذهاب

دانشجویان پذیرفته شده در کانادا، ممکن است از نظر خوابگاه دانشجویی یکی از موارد زیر باشند:

  • زندگی در خوابگاه وابسته به دانشگاه
  • زندگی درخوابگاه‌های خصوصی

ما برای هرکدام از خوابگاه‌هایی که شما مستقر هستید، پرداخت ارزی متناسب با همان موقعیت را انجام می‌دهیم. در خوابگاه وابسته به دانشگاه امکان دارد پرداخت از طریق لینک درگاه‌های پی پال و یا کارت‌های اعتباری باشد. همچنین پرداخت سوییفت نیز در دستور کار برخی از دانشگاه‌ها نیز هست.

برای خوابگاههای خصوصی اضافه بر موارد فوق، حواله وسترن یونیون و یا مانیگرام هم محتمل است.

نتیجه انتهایی

خدمات ارزی فرخ پی، برای تمامی انواع نقل و انتقالات ارزی به کانادا، آماده همکاری با شماست. از طریق راه‌های تماس، نوع درخواست خودتان را با ما مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال