سریعترین حواله ارزی چین

کدام تراکنش مالی به چین سریعتر است. در این مقاله موضوع را بررسی خواهیم کرد.

در شرایطی که بیشترین مراودات مالی تجاری ایرانیان با چین است، شناخت سریعترین حواله ارزی چین ضروری است. اگر شما در زمرۀ افراد یا شرکت‌هایی هستید که با افراد و شرکت‌های چینی مراوده دارید، در ادامۀ مطلب با وندا باشید تا بهترین و سریعترین حواله ارزی به چین را با ما تجربه کنید.

سریعترین حواله ارزی را با وندا تجربه کنید

سریعترین حواله ارزی چین با توجه به نوع حواله

باید دید که طرف حساب شما در چین چه نوع حسابی را در اختیارتان می‌گذارد؟ اگر فرض بر این باشد که وی تمام روش‌های دریافت را به شما واگذار می‌کند، سریعترین حواله ارزی چین به ترتیب زیر است.

 1. حواله پی پال– حواله پی پال را به جرأت باید یک حواله آنی دانست. البته این در صورتی است که طرف حساب شما در چین اکانت پی پال وریفای شده داشته باشد. در نظر داشته باشید که حساب پی پال انواع مختلفی دارد. برای هر نوع حسابی هم سقف پرداختی از طرف پی پال تعیین می‌شود. در حال حاضر با توجه به نوع حساب پرایمر یا بیزنس، حداقل ۱۰ دلار و حداکثر ۱۰،۰۰۰ دلار با پی پال تراکنش قابل انجام است. با انجام حواله پی پال، مبلغ ارسالی بلافاصله در اکانت ارسالی قابل دریافت است.
 2. حواله وسترن یونیون و مانیگرام– بعد از پی پال از نظر سرعت انتقال، وسترن یونیون و مانیگرام در جایگاه بعدی هستند. وسترن یونیون و مانیگرام دو شرکت امریکایی هستند که از اعتبار بالایی در تراکنش مالی جهانی برخوردارند. هر دوی این روش پرداخت را در روال عادی باید یک تراکنش یک روزه در نظر گرفت. ولی در شرایط ایده‌آل امکان ارسال حواله وسترن یونیون و مانیگرام در زمان کوتاه چند ساعته نیز وجود دارد. برای آگاهی از ارسال سریع حواله وسترن یونیون و مانیگرام با وندا در ارتباط باشید.
 3. حواله صرافیحواله از طریق صرافی همکار در چین، یک حواله بینابینی است. این نوع حواله به سرعت حواله پی پال نیست ولی می‌تواند از حواله وسترن و مانیگرام هم سریعتر باشد. بسته به‌اینکه شما قرار است به کدام شهر چین حواله ارسال کنید، یا دریافت کننده شخصاً به صرافی می‌رود یا قصد تحویل در محل دارد، حواله از نظر زمان دریافت متغیر است. خدمات ارزی وندا در صورت تماس شما در این‌خصوص اطلاعات لازم را در اختیارتان خواهد گذاشت.
 4. حواله سوییفت– از نظر زمانی حواله سوییفت یا بانکی و T/T در ردۀ آخر است. این حواله در فاصله زمانی ۴ الی ۱۰ روز به حساب طرف حساب شما در چین واریز خواهد شد. اگرچه ما امکان واریز مستقیم از داخل چین هم برای مشتریان خود را فراهم کرده‌ایم. این روش مقرون به صرفه و سریع است. با ما تماس بگیرید.
 طبق گفته تحلیلگران، قدرت اخیر یوان به خاطر تضعیف دلار و بهبود اقتصادی چین پس از آسیب های ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا بوده و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

بررسی حواله ارزی چین از نظر هزینه ارسال

از منظر هزینه ارسال، بدون توضیح اضافی، ترتیب زیر برای حواله زیر ۱۰۰۰ دلار قابل توجه است. البته اگر مبلغ حواله از ۱۰۰۰ دلار تجاوز نماید، بستگی به اینکه مقدار واقعی حواله چه مقدار باشد، باید از کارشناسان وندا استعلام مبلغ هزینه کنید.

 1. حواله سوییفت
 2. حواله پی پال
 3. حواله صرافی
 4. حواله وسترن یونیون و مانیگرام

5 دیدگاه ها

 1. masih sarshar گفت:

  havaleye paypal ba che arzhaei mishe ferestad

 2. هانیه مرادی گفت:

  سلام. انتخاب نوع ارزی غیر از پول چین یعنی یوآن، در سرعت حواله بانکی تاثیر داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال