حواله وسترن یونیون و روند ارسال از طریق صرافی وندا

حواله وسترن یونیون

با توجه به شرایط خاص ایران ، شاید نتوان واژه «مورد علاقه» را برای روش های حواله ارزی به کار برد. اما می توان گفت که حواله وسترن یونیون یکی از روش های پر استفاده در ایران برای ارسال پول به خارج محسوب می شود.

حواله وسترن یونیون ، روش ارسال و دریافت نقدی

در میان همه روش هایی که برای ارسال پول در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند ، حواله وسترن یونیون راهی مقرون به صرفه و سریع است. روشی بی نیاز از شماره حساب بانکی و بدون معطلی. دفاتر شرکت وسترن یونیون تقریبا در تمامی کشورهای جهان ، شبکه ای گسترده از خدمات مالی استثنایی را فراهم آورده اند.

شرکت وسترن یونیون که ابتدا در آمریکا پایه گذاری شده است، خدمات متنوعی از جمله انتقال پول فرد به فرد ، مانی اوردر ، پرداخت های تجاری ، پرداخت قبوض و خدمات ارتباطی را ارایه می کند. با توجه به اینکه این شرکت تا کنون اجازه فعالیت در ایران را نیافته است، ایرانیان از استفاده از بسیاری خدمات آن محروم هستند و بیش از همه وسترن یونیون را به عنوان راهی برای انتقال پول نقد از یک فرد به فرد دیگر می شناسند.

حواله وسترن یونیون در صرافی وندا

صرافی وندا ، با توجه به درخواست های زیادی که در این زمینه دریافت می کند ، همواره در تلاش برای ایجاد بهترین شرایط و کیفیت برای مشتریان خود است.

روش حواله فرد به فرد ، بیشترین استفاده را در ایران دارد. از همین رو ما یک فرم برای این کار در نظر گرفته ایم تا از طریق آن بتوانید به راحتی درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. برای این کار ، کافی است تا اطلاعات فرد دریافت کننده را دقیقا مطابق پاسپورت برای ما ارسال کنید. همچنین دانستن کشور و شهر نیز الزامی است.

ارسال حواله وسترن یونیون توسط صرافی وندا

ما با دریافت درخواست شما، آن را در نوبت حواله های آن روز قرار می دهیم. معمولا حدود ساعت ۱۲ هر روز، نرخ حواله وسترن یونیون مشخص می گردد. در این زمان با شما تماس می گیریم و یا از طریق ایمیل ، شرایط پرداخت را برای شما ارسال می کنیم. در این ایمیل ، نرخ هر دلار حواله ، کارمزد ارسال و هزینه مجموع ، به همراه شماره حساب ها جهت واریز مبلغ به شما اعلام می گردد.

پس از دریافت مبلغ از سوی شما ، سفارش شما در نوبت انجام قرار می گیرد. حواله ها معمولا تا پایان همان روز انجام می شوند. اما گاهی نیز به روز کاری بعد موکول می گردد. در صورتی که واریز مبلغ ریالی از سوی شما دیرتر از موعد مقرر انجام شود، طبعا نرخ روز بعد برای شما در نظر گرفته می شود.

پس از انجام حواله، تصویر رسید برای شما ارسال می گردد. این رسید شامل مشخصات ارسال کننده، دریافت کننده و مبلغ است. در همان لحظه، فرد دریافت کننده می تواند مبلغ را بی کم و کاست ( به ارز محلی یا ارز رسمی دفتر وسترن یونیون مقصد ) دریافت کند. همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر هنگام دریافت مبلغ الزامی است. همچنین گاهی سوال و جواب امنیتی به حواله اضافه می شود که ما آن را در اختیارتان می گذاریم.

هر سوالی در این زمینه دارید از ما بپرسید

تماس با ما در تلگرام

۰۲۱۲۶۴۲۰۵۰۱
۰۲۱۲۶۴۲۰۵۱۸

٠٩١٢١٠٢٧٣١٤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال