خرید از علی بابا و علی اکسپرس

خرید از علی اکسپرس و علی بابا

تجارت الکترونیکی و اینترنتی با از میان برداشتن واسطه ها و از بین بردن محدودیت زمانی و مکانی راه اندازی می شوند و در عصر حاضر برای پولسازی و برتربودن باید به سمت آن حرکت کرد.بسیاری از وب سایت های قوی و معتبر مثل یاهو و آمازون، در ابتدا در نهایت سادگی و با هزینه کم اما با ترکیبی از هنر و فناوری و خلاقیت و درک بالای بنیانگذارشان از نیازهای کاربران وب شروع به کار کردند.

وب سایت Alibaba.com

اقتصاد چین در راه تبدیل شدن به بزرگترین اقتصاد جهان است و وب سایت علی بابا از نمادهای این توسعه محسوب می شود. شیوه این سایت باعث شده تا به عنوان جاده ابریشم دیجیتالی این کشور در دهکده جهانی وب، معرفی شود.

این پایگاه امکانات گسترده ای را به واردکنند گان و صادر کننده گان محصولات و خدمات، در سراسر جهان ارائه می دهد و امروزه این دایرکتوری بزرگ آنلاین و شرکت های مرتبط با آن، از طریق بیش از ۷۶ میلیون عضو، مجموعه ای کامل از شرکت ها و محصولات بیش از ۲۴۰ کشور جهان را در بردارد.

این شرکت با خدماتی از جمله عمده فروشی و خرده فروشی در بازار آنلاین ، کسب و کار و ارائه تبلیغات و بازاریابی و شبکه خدمات مبتنی بر اینترنت و قابلیت جستجو و تحقیق راجع به یک شرکت خاص یا محصول خاص به نیازهای کاربران پاسخ می گوید و در راه تبدیل شدن به بزرگترین وبسایت خرید و فروش در جهان است.

خرید از علی بابا

به دلیل تنوع فعالیت های تجاری و اطلاع رسانی گسترده سایت Alibaba ، نیاز سنجی و فرصت سازی بهینه این پایگاه در امر معرفی کالا و محصولات به خریداران جهانی ، بیش از دویست هزار شرکت در سراسر جهان ، از خدمات اطلاع رسانی و بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات ثبت شده در سایت Alibaba استفاده می کنند و بیش از نیم میلیون نفر هر روز از این پایگاه دیدن می کنند .

علی بابا برای بسیاری از ایرانیان به عنوان مرجع صادرات و واردات است . امکان پرداخت هزینه عضویت یا ارسال پول برای خرید از بزرگترین وب سایت خرید و فروش کالا در چین و سایر وب سایت های مرتبط مانند Aliexpress.com در وندا برای شما فراهم است . کافیست کالای خود را انتخاب کنید و لینک پرداخت را برای ما ارسال کنید . در کمترین زمان ممکن خرید شما تحت قوانین سایت علی بابا انجام می شود.

ثبت درخواست خرید از علی اکسپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال