خرید اینترنتی غیر مستقیم – Indirectpay

پرداخت غیر مستقیم

با توجه به ظهور انقلاب راحتی در دنیا و افزایش چشمگیر کاربران اینترنت ، استقبال عمومی برای استفاده از سرویس های تازه که بر بستر اینترنت قابلیت اجرا دارند افزایش یافته است.

سریعترین ، ساده ترین و ارزانترین روش پرداخت های بین المللی در مقایسه با روشهای سنتی بانکی، از طریق کارت های اعتباری صورت می گیرد . این کارت ها همه آنچه که برای موفقیت در عرصه تجارت بین المللی لازم است از جمله سرعت، هزینه های ناچیز، امنیت و … را دارا بوده و هرکسی درهرکجای دنیا با دارابودن خدمات الکترونیکی بانک ها می تواند از مزایای بالقوه آن استفاده نماید.

از رایج ترین كارتهای اعتباری بین المللی میتوان به Visa card و Master card اشاره کرد، تنها بانكها و موسسات مالی معتبر بین الملی در سراسر جهان امكان دریافت مجوز صدور این نوع كارتها را خواهند داشت .

عموما این کارتها برای پرداخت آنلاین یا خرید اینترنتی مورد استفاده قرار میگیرند . سرویسها و امكانات متفاوت و متنوعی برای استفاده از كارت های اعتباری وجود دارد که از آن جمله می توان این موارد را نام برد:

 • جایگزین بسیار مناسب برای پول در كلیه پرداختهای معمول و اینترنتی
 • امكان استفاده در فــروشگاه های آنلاین و مراكز خريد اینترنتی در سراسر دنيا
 • پرداخت هزینه پذیرش یا شهریه دانشگاه ها و خوابگاه های خارج از کشور
 • پرداخت اینترنتی هزینه ثبت مقالات علمی در وب سایتها و ژورنال های (ISI)
 • رزرو هتل یا بلیط هواپیمای در خارج از کشور
 • پرداخت آنلاین هزینه سفارتخانه ها ، هزینه لاج مدارک برای مهاجرت
 • پرداخت حق عضویت وب سایتهای اینترنتی جهت دریافت خدمات
 • پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام اینترنتی در آزمونهای علمی از جمله (GMAT , GRE , CISCO TOEFL, IELTS , … )
 • ارسال پول بابت نمونه کالا و خدمات در سراسر دنیا (هزینه سمپل)
 • پرداخت آنلاین حق عضویت در کتابخانه های دیجیتال یا مجلات عمومی وتخصصی
 • شارژ اکانت Skype ، Rapidshare ، Onlinenic و …

در تلگرام با ما تماس بگیرید

در ایران

انجام پرداخت های آنلاین خارجی نیازمند داشتن یک حساب معتبر خارجی در یک بانک معتبر بین المللی است و داشتن فا کتور هایی از جمله یک آدرس حقیقی و … یرای استفاده از خدمات اینترنتی این حساب لازم است. کاربران ایرانی بر اساس قوانین بانک های خارجی مجاز به داشتن کارتهای اعتباری بین المللی نیستند.

با توجه به تشدید تحریمها، کارت های اعتباری که بین ایرانیان توسط برخی شرکت ها توزیع گردیده ، در سیاستی جدید توسط شرکت ویزا و مستر شناسائی و ردیابی شده و با موجودی داخلش بلاک میشوند.

همکاری با وندا – Indirectpay

با این روش شما می توانید بدون نیاز به خرید کارت های اعتباری ارزی و پذیرفتن مراحل دست و پاگیر و زمان بر و ریسک های احتمالی، مراحل پرداخت آنلاین هزینه سرویس های بین المللی یا خرید اینترنتی خود از سایتهای پذیرنده اکانت های اعتباری (ویزا، مستر، پی پال ) را به ما بسپارید.

در سرویس پرداخت با کارت ما که پرداخت با واسطه یا Indirectpay نام دارد، پرداخت شما ، با مشخصاتی که شما ارسال کرده اید توسط وندا انجام پذیرفته و رسید پرداخت برای شما ارسال می شود. در اغلب موارد رسیدی هم از طرف سایت پذیرنده ، ایمیل خواهد شد.

مزایای استفاده از سیستم پرداخت با واسطه با اکانتهای معتبر و کارت های اعتباری وندا:

صرفه جویی در هزینه

کاربر فقط معادل مبلغ خریدش را پرداخت می کند به عنوان مثال اگر پرداخت شما ۸۳ دلار باشد و شما برای انجام این خرید اینترنتی یک کارت ۱۰۰ دلاری بخرید، مبلغ ۱۷ دلار در کارت باقی میماند که با توجه به غیرقابل شارژ بودن اینگونه کارت ها، این مبلغ عموما برای کاربر غیر قابل استفاده مفید است . ولی اگر بجای خرید کارت اعتباری، پرداخت توسط شرکت لوح رایانه انجام شود ، فقط همان مقدار خرید محاسبه میگردد.

امکان موفقیت و امنیت بیشتر

با اتکا به تجربه ، تخصص و تجهیزات بیشتر (اعم از نرم افزارهای آنتی ویروس و آنتی هک به روز و اورجینال) شرکت وندا در خصوص پرداختهای آنلاین ، امکان موفقیت آمیز بودن در حالت پرداخت با واسطه بیشتر از حالتی است که کاربر شخصا کارت اعتباری ویزا یا مستر خریده و نسبت به پرداخت اقدام نماید.

ضمانت

در صورتی که کاربر کارت اعتباری (visa master) تهیه کند و به هر دلیلی پرداخت وی در سایت مورد نظر انجام نشود یا اصطلاحا Decline شود با توجه به تغییر ناپذیر بودن مشخصات کارت ، امکان تغییر یا برگرداندن کارتی که خریداری کرده اید وجود ندارد ، در حالی که اگر این پرداخت با اکانتهای ما باشد و در یک سایت مورد قبول واقع نگردد، وجه ریالی به متقاضی بازگردانده میشود.

پرداخت آنلاین به صورت حضوری یا غیر حضوری برای افرادی که به هر دلیل امکان حضور در دفتر را ندارند و برای تمامی ارزها از جمله دلار، یورو، پوند و … قابل انجام است. کلیه پرداخت ها با صرف کمترین زمان ممکن انجام می شود اما بهتر است برای پرداخت هایی که می بایست در مدت زمان مشخص و محدودی انجام گیرد مانند خرید بلیط هواپیما، ثبت نام آزمونهای دارای ظرفیت و … هنگام ثبت سفارش به این نکته اشاره شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال