در حال حاضر ایرانیان یکی از بزرگ ترین گروهای جدید مهاجر در آمریکا را تشکیل می دهند . انتقال پول و تبادلات مالی کارآمد بین ایران و آمریکا روح اصلی فاکتورها و انگیزه های اقتصادی برای ایرانیانی است که قصد تحصیل، تجارت ، مهاجرت و ... در آمریکا و گسترش حوزه فعالیت های خود در سطح جهان را دارند . این امر کشف راه های جدیدتر، ساده تر، امن تر و مقرون به صرفه تر برای دستیابی به این هدف را لزوم می بخشد . پرداخت اپیلیکیشن فی دانشگاه ها، پرداخت آنلاین هزینه سفارت آمریکا (سویس فی – Sevis Fee) جهت مصاحبه یا صدور ویزا ، رزرو هتل و بلیط هواپیما و ... از این جمله هستند .
آمریکا در صدر فهرست کشورهای جذب کننده ایرانیان برای تحصیل، تجارت، اقامت و مهاجرت است. به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی به بانک های بین المللی ، ارسال پول به آمریکا به ویژه برای مبالغ بالا ، حواله دلار به دفعات متوالی یا مواردی که گیرنده امکان دریافت وجه نقد ندارد با محدودیت هایی همراه شده است.

euro-notes-small
برای حفظ ارتباط طولانی مدت و حرفه ای با شما، گروه بازرگانی وندا ضمن ارائه خدمات ارزی بین المللی و ویژه در خصوص حواله دلار آمریکا ، همواره در گسترش حمایت های مالی و انطباق با نیازهای در حال تغییر شما فعال بوده است . امکان انجام حواله ارزی را برای افرادی که نیازمند دریافت ارز در آمریکا هستند یا برای انتقال ارز از ایران به آمریکا مشکل دارند به روشهای متفاوت فراهم نموده است.

انواع روشهای حواله به آمریکا

انتقال ارز به آمریکا به صورت حواله داخلی
این روش سریعترین و قابل اطمینان ترین روش ، برای انتقال دلار به آمریکا است. در این روش منحصر به فرد که اصطلاحا cash Deposit نام دارد ، واریز حواله دلار به حساب بانکی شخص یا شرکت مورد نظر شما از داخل آمریکا انجام می گیرد و بدین ترتیب امکان مسدود شدن ، معلق ماندن، یا اعمال هرگونه قانون از طرف بانک ها و سازمان های نظارت بر کنترل داراییهای خارجی، برای حواله دلار شما منتفی خواهد بود . حوالجات ارزی مبالغ بالا، جهت افزایش ضریب اطمینان در چند بخش ارسال می گردد.
حواله به بانک (حواله تلگرافیک)
برای فرستادن پول به حساب بانکی درآمریکا ، شما نیاز به اطلاعاتی از قبیل نام و شماره حساب ، Routing number حساب ( کد اختصاصی برای ارسال حواله به بانک های آمریکا ) ، کد سوئیفت شخص یا شرکت گیرنده و نام وآدرس بانک مقصد دارید. مبلغ مورد نظر طی کوتاه ترین زمان ممکن (طی 3 تا 5 روز کاری) در بستری امن و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیما به حساب بانکی دریافت کننده واریز می گردد و برای زمانی که گیرنده حواله مالی امکان یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد، ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه، گزینه مناسبی است.
حواله وسترن یونیون (Western Union)
از روش های پراستفاده برای انتقال فوری پول به خارج، در سراسر دنیا و ایران است. برای انتقال فوری دلار به آمریکا از طریق وسترن یونیون شما نیازی به حساب بانکی بین المللی، نه برای فرستنده نه برای گیرنده ندارید . حواله وسترن یونیون ضمن سادگی و سهولت ، از روش های سریع برای انتقال ارز است .
حواله مانی گرام (Money Gram)
انجام حواله مانی گرام، ضمن تفاوتهایی جزئی، مشابه حواله وسترن یونیون است. برای حواله آنی دلار به آمریکا از طریق مانی گرام، نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی نیست . ضمن سادگی و امنیت با کوتاه نمودن مراحل و زمان ارسال پول ، از بهترین سیستم های مالی دنیا برای فرستادن پول است.
حواله آنلاین
سریع ترین و معتبرترین سیستم های واسط مالی دنیا برای انتقال پول از طریق اینترنت ، در اختیار شماست . صرافی وندا برای ارسال آنلاین پول و پرداخت آنلاین هزینه سرویس های بین المللی در اینترنت ، شرایط مناسبی را فراهم آورده و هر جا که شما بخواهید ، هست . بنابراین اگر قصد پرداخت هزینه سفارت، پرداخت آنلاین اپلیکیشن فی دانشگاه ، خرید اینترنتی ، رزرو بلیط هواپیما ، رزرواسیون هتل ها و ... را دارید ، فرم این قسمت را تکمیل و ارسال فرمایید و بقیه جزئیات را به ما بسپارید .

حواله به آمریکا

قوانین و مقررات(Required)
لطفا قوانین و مقررات استفاده از خدمات صرافی وندا را در این لینک مطالعه نمایید.

لطفا یک عدد دو رقمی وارد کنید