ارسال حواله ارزی، از هند تا روسیه و چین

انواع حواله به هند، چین و روسیه

صرافی وندا با تجربیات چندین ساله در زمینۀ اقسام حواله ارزی، تمامی سفارشات ارزی به هند، چین و روسیه را میپذیرد.

ایران کشور بسیار بزرگی است که از پس قرن‌ها تحولات عظیم و پی‌در‌پی، پای در دنیای کنونی نهاده است. مردم این دیار زمانی از شمال، شرق و غرب مرزهای کنونی، تا کیلومترها دورتر به عنوان یک کشور زندگی می‌کردند. در آن ایام ایران بزرگ مسیر عبور و مرور کاروان‌های فراوانی بود که این کشور امن را برای مراودات تجاری انتخاب می‌کردند. امروز نیز به همان روال ارسال حواله ارزی، از هند تا روسیه و چین را به این امید انجام می‌دهیم که روزگار به شود و همه تحریم‌ها بشکند و ما نیز در ردیف سایر کشورهای عضو جامعه بزرگ جهانی، مراودات مالی و تجاری آسانی داشته باشیم.

اما ارسال حواله ارزی، از هند تا روسیه و چین به چه منظور

مهم نیست برای انتقال ارزی به هند چه روش انتقالی را در نظر دارید. کافی است با کارشناسان وندا در تماس باشید

ارسال حواله به هند

روپیه هند شاید ارز معتبری نباشد ولی برای کشوری که بخواهد از تحریم دلار رها شود، حواله روپیه به هند بسیار کارساز است. ما مراودات گسترده‌ای با هند داریم. امروزه هند هم‌چون ۱۰۰ سال یا حتی ۵۰ سال پیش نیست که تنها بتوان محصولات کم تعداد کشاورزی و یا ادویه از آن وارد کرد. هند کشوری است که به سرعت رو به رشد است. محصولات صنعتی هند در حال گسترش است. دارو سازی هند پیشرفت شایانی کرده. همچنین این کشور یکی از بزرگترین سازندگان نرم افزار و بازیهای کامپیوتری است. صنعت پوشاک هند هم اینک در بسیاری از شهرهای ایران خودنمایی می‌کند.

خدمات ارزی وندا مراودات ارزی با هند را از طرق گوناگون حواله وسترن یونیون، حواله مانیگرام، حواله سوئیفت، پرداختهای دانشجویی به هند، پرداخت هزینه ثبت مقالات علمی و حتی خریدهای اینترنتی و مهم‌تر، حواله داخلی روپیه انجام می‌دهد.

راههای تماس با صرافی وندا
قبل از قطعی شدن معامله تجاری و ارسال ارزی با وسترن یونیون، شناخت کافی از گیرنده وجه داشته باشید

ارسال حواله به چین

چین،کشوری عظیم، پر جمعیت، وسیع و بسیار شگفت‌آور که این روزها با سرعتی سرسام‌آور از هر حیث به جلو می‌تازد. تجارت آزاد و شیوۀ مراودات مالی صنعتگران این کشور باید الگویی مهم باشد برای حاکمان سایر دول که انگیزۀ پیشرفت اقتصادی دارند. این فکر که در این سرزمین عجیب و غریب، همه مراودات را از دریچۀ اقتصاد بنگری، فکر بکری است. این که تو به عنوان که فروشنده و تاجر در این سرزمین پهناور و پرجمعیت جهان، برای هر بودجه و توان مالی، کالایی بسازی و در اختیارشان قرار دهی، معنیش پیشرفت اقتصادی با رویکردی به جیب خودت نام دارد. برای مردمان چین، سیاست امری مجزاست و اقتصاد و تجارت موضوعی دیگر است.

موضوع این است که تو روز به روز به توانایی مالی‌ات بیفزایی، حال خلال دندان بسازی یا کامپیوتر. دسته بیل صادر کنی یا مهر نماز و قبله نما و حتی کتب دینی. برای مردم و دولت چین پول و پول و پول در درجه اول است و این چرخشی بود که سال‌هاست در این کشور رخ داده و همون امر تجارت با چین را در همه کشورها از جمله کشور خودمان مدام بیشتر می‌کند. فکر نکنیم فقط بازارهای ایران پر از اقسام محصولات ساخت چین است. سایر کشورها هم کمابیش چنین‌اند. ما کمی بیشتر.

صرافی وندا برای انتقال ارز به چین، دلاری یا یوان چین، تفاوتی نمی‌کند، تمامی مسیرهای انتقال را می‌پذیرد. حواله وسترن یونیون به چین. حواله سوییفت به چین. حواله داخلی از داخل خود چین. حواله آنلاین با وی چت و یا سایر حواله های آنلاین به چین.

حواله به روسیه

برای اقسام حواله به روسیه، در وبلاگ وندا بارها نوشته‌ایم. خصوصاً بعد از جنگی که هنوز ادامه دارد. اما آن‌چه در این روزها بسیار روس‌ها بر آن تأکید دارند، استفاده از روبل برای اقسام حواله به روسیه است. روسیه برای کاهش فشار اروپا و امریکا در استفاده از دلار و یورو، حواله روبل را پیشنهاد داده تا شاید بدینوسیله پایه پولی‌اش را نیز تقویت کند. وندا نیز برای کمک به فعالین اقتصادی که با روسیه مراوده مالی دارند، تمامی راه‌های انتقال ارزی به روسیه را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

همچنین حواله داخلی روسیه نیز برقرار است. در صورتی‌که قصد انتقال ارزی ایمن و سریع به روسیه را دارید، فعلاً بهترین روش پیشنهادی وندا و در مقطع کنونی، حواله نقدی از داخل روسیه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال