ارسال حواله یوان، شخصی، شرکتی

یوان چین یکی از معتبرترین ارزهای جهان است. چین با سیاست اقتصادی دو دهه اخیر خود با تقویت پول ملی این کشور مبارزه پایاپایی با ارزهای معتبر همچون دلار و یورو داشته است.

ارتباط دوجانبه ایران و چین، ارتباطی تنگاتنگ با سابقه‌ای به درازای تاریخ دو کشوراست.  راه ابریشم یا جاده ابریشم که در مسیر اروپا و کشورهای دور از چین، از ایران می‌گذشت، نشان از این ارتباط است. در ساله‌ای اخیر بنا بر سیاست دولت‌های دو کشور، ارتباطات مالی، کالایی، تجاری و سیاسی افزایشی چشمگیر داشته. ارسال حواله یوان، شخصی، شرکتی به چین با هدف ارسال و دریافت بهتر و سریع‌تر مبالغ مورد نیاز مشتریان در دستور کار ونداست. در ادامه با ما باشید.

ارسال حواله یوان، شخصی، شرکتی به چین

برای انتقال پول از ایران به چین راه‌های متفاوتی وجود دارد. ما تمامی این مسیرهای ارسال را همراه با تیم مجرب و کارآزمده خود، بارها پیموده و آماده ارسال هر نوع حواله یوان و پرداخت آنلاین یوان به چین هستیم. چه حواله شما شخصی باشد و چه شرکتی. در ادامه این مطلب راه‌های متفاوت حواله یوان را بررسی می‌کنیم.

برای هر نوع تراکنش ارزی به یوان چین صرافی وتدا آماده همکاری با شماست.

الف- حواله داخلی یوان. حواله داخلی یوان یا بهتر بگوئیم حواله بانکی از داخل چین، شاید یکی از کاربردی ترین حواله هاست. معنی حواله داخلی این است که توسط رابط خدمات ارزی وندا در داخل چین این نوع حواله انجام می‌شود. حواله داخلی از لحاظی شاید نسبت به حواله بانکی بهتر باشد. از نظر زمان ارسال به حساب گیرنده، این حواله سریع‌تر است. درست مثل اینکه یک حواله و نقل و انتقال داخلی در ایران ارسال شود. در بدترین حالت ۲۴ ساعت به مقصد خواهد رسید.

در برخی موارد اصولاً استفاده از حواله داخلی ضروری است. در خرید سمپل یا نمونه کالا، برای شرکت در مزایده و یا مناقصه و موارد مشابه حواله داخلی کاربرد دارد.

ب- حواله بانکی (سوییفت). با وجود اینکه راه‌های مختلفی برای ارسال پول به چین وجود دارد، اما حواله بانکی همچنان جایگاه خود را محفوظ داشته است. علت را باید در این دانست که حواله بانکی خصوصاً در نقل و انتقالات و معاملات شرکتی مستندتر است. شرکت‌ها چه در ایران و چه در چین برای ثبت قانونی معاملات با یکدیگر از این نوع حواله بیشتر استقبال می‌کنند. حواله بانکی به یوان هم از کشورهای همسایه قابل اجراست و هم می‌توان آنر را به صورت حواله داخلی ارسال نمود. در توضیح حواله داخلی در پاراگراف قبلی توضیح بیشتری داده ایم.

برای حواله بانکی این موارد را باید در اختیار داشته باشید:

 • نام و مشخصات بانک
 • مشخصات گیرنده وجه
 • شماره حساب گیرنده وجه
 • کد سوییفت بانک

حواله بانکی که با حواله tt هم شناخته می‌شود، از نظر مبلغ ارسالی بیشتر از سایر حوالجات دارای رسید مورد استفاده است و نسبت به سایر انواع روشهای ارسال هزینه کمتری دارد. اما در مقابل این حواله دیرتر از سایر حوالجات ارزی به دست گیرنده می‌رسد.

صرافی وندا برای حواله یوان به چین از طریق تمام مسیرهای انتقال ارزی در خدمت شماست.

ج- حواله وسترن یونیون. اگر بنا به هر یک از دلایل زیر قصد ارسال حواله وسترن یونیون را دارید، صرافی وندا در اسرع وقت این حواله را برایتان خواهد فرستاد:

 1. گیرنده وجه شما یا شماره حساب ندارد و یا به دلایلی نمی‌خواهد از حساب بانکی استفاده کند.
 2. شما نیازی به داشتن رسید بانکی ندارید.
 3. سرعت انتقال و داشتن رسید معتبر برایتان مهم است.
 4. به لحاظ اهمیت ارسال سریع، مبلغ هزینه ارسال برایتان مهم نیست.

حواله وسترن یونیون با داشتن خصوصیات فوق یکی از بهترین حواله‌هاست که در زمانی حتی دو تا سه ساعته بدست گیرنده خواهد رسید. بزرگترین مزیت حواله وسترن یونیون این است که در چین، با ارز همان کشور یعنی یوان قابل دریافت است. همچنین وسترن یوینون در بسیاری از شهرهای چین دفاتر متعددی دارد و برای گیرنده وجه در کوتاه‌ترین زمان قابل دریافت است. حواله وسترن یوینون به چین را وندا از طریق کشورهای همسایه ایران ارسال می‌کند.

اطلاعات مورد لزوم حواله وسترن یونیون به چین اینها هستند

 • شهری که حواله به آنجا ارسال می‌شود.
 • نام و مشخصات کامل دریافت کننده مطابق مدک شناسایی معتبر.
 • تلفن دریافت کننده برای موارد ضروری

د- حواله مانی گرام. شرکت مانیگرام موسسه‌ای دارای خدمات ارزی بسیار مشابه وسترن یونیون است. تنها تفاوت در دو مورد است. یکی اینکه گاه از نظر مقدار هزینه ارسال با وسترن یوینون متفاوت است. و دوم، در شهری که قصد ارسال دارید باید سوال کنید که کدام شرکت دفاتر قابل دسترسی بیشتری دارند. وسترن یونیون یا مانی گرام.

برای حواله مانی گرام به چین باید این اطلاعات را به ما بدهید.

 • شهری که باید حواله به آنجا ارسال شود.
 • نام و مشخصات کامل دریافت کننده مطابق مدک شناسایی معتبر.
 • تلفن دریافت کننده برای موارد ضروری

در مطلب بعدی انواع پرداختهای آنلاین از طریق کارتهای اعتباری، وی چت، پی پال و پرفکت مانی را بررسی می‌کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال