دریافت کمک به سازمانهای خیریه در ماه مبارک رمضان

همه با هم به سوی خدا برویم

ماه رمضان ماه خداست. وقت رحمت است. فصل بندگی است و ماه اکرام. همه ساله در تمامی کشورهای مسلمان افراد متمول و حتی افراد و خانوارهای با درآمد متوسط، به‌فکر اطعام نیازمندان هستند و یا کمک‌های نقدی خود را به حساب خیریه‌های شناخته شده واریز می‌کنند. دریافت کمک به سازمانهای خیریه در ماه مبارک رمضان شاید برای کسانی که در ایران زندگی می‌کنند آسان باشد. اما برای ایرانیانی که در سایر کشورها زندگی و کسب و کار دارند موضوعی چالشی است. صرافی وندا در این کار خیر یاری رسان شماست.

برای دریافت کمک به سازمانهای خیریه در ماه مبارک رمضان با وندا باشید

شاید شما هم‌وطن گرامی که در کشوری غیر از ایران زندگی می‌کنی، به‌دنبال راهی باشی تا بتوانی از آن طریق برای هم‌وطنان نیازمندت هدایای نقدی ارسال کنی. برای دریافت کمک به سازمان‌های خیریه، راه‌های متفاوتی وجود دارد. خدمات ارزی وندا برای این اقدام خیرخواهانه شما، برای هر مبلغ حتی کم و یا زیاد آمادگی دارد.

وندا با سابقۀ درخشان و قابل قبول در مراودات ارزی از طریق مسیرهای امن، این اقدام بشردوستانه شما را در کوتاه‌ترین زمان انجام داده و به سرعت رسید لازم را برایتان ارسال می‌نماید.

از این طریق با وندا در تماس باشید

راههای دریافت کمک

انتقال پول به ایران از مسیرهای متفاوتی قابل اجرا است. برخی از راههای انتقال ارزی برای مبالغ کم کارآمدند و برخی برای مبالغ زیاد. برخی به سرعت به مقصد می‌رسند و برخی زمانی طولانی‌تر برای دریافت لازم دارند. وندا در ادامه به این موارد خواهد پرداخت.

  1. حواله وسترن یونیون. یک حواله ارزی با خصوصیات منحصر به‌فرد است. حواله وسترن یونیون از این لحاظ که طرفین نیاز با داشتن حساب بانکی ندارند بسیار مورد توجه است. این حواله در ایران در حال حاضر قابل دریافت نیست اما صرافی وندا برای دریافت حواله وسترن یونیون از تمام کشورهای جهان، در یکی از کشورهای هم‌جوار آمادگی کامل دارد. برای انتقال پول به ایران از طریق وسترن، کافی است با کارشناسان خدمات ارزی وندا تماس بگیرید تا مشخصات دریافت کننده حواله برایتان ارسال شده و هماهنگی لازم جهت واریز به حساب موسسۀ خیریه پیشنهادی شما انجام شود. بدیهی است نحوۀ انتقال پول برای موسسه مورد نظرتان بر عهده و به پیشنهاد شماست. حواله وسترن یونیون از نظر کارمزد دریافتی ممکن است برای حواله های زیر ۱۰۰ دلار به صرفه نباشد اما از حیث سرعت انتقال بسیارعالی و قابل توجه است.
  2. انتقال پول به ایران با کارتهای اعتباری. مسترکارت (MasterCard) و ویزاکارت (Visa Card) از معتبرترین کارتهای اعتباری جهانی است که به سرعت یک تراکنش بانکی پول را منتقل می‌کنند. کارمزد هرکدام از این کارتهای اعتباری با توجه به نرخ تبدیل ارز از مبداء به مقصد نیز محاسبه می‌شود.
  3. انتقال پول به ایران از طریق پی پال. شرکت پی پال (PayPal) نیز در ایران فعلاً و به صورت معمول مجوز فعالیت ندارد. اما برای انتقال پول به ایران، یکی از راه‌ها  نیز همین شیوۀ انتقال ارزی است.
  4. حواله سوئیفت. Swift حواله بین بانکی کشورهاست که برای امنیت بسیار بالای آن بخصوص برای مبالغ سنگین ارزی، بسیار مورد استفاده است. در تبادلات تجاری این نوع حواله کاربرد زیادی دارد. خصوصاً مواقعی که نقل و انتقال ارزی بین شرکتی و یا بین دولتهاست. اما افراد زیادی هستند که تمایل دارند بخاطر امنیت بسیار بالای حواله سوئیفت، هر انتقالی را از این طریق انجام دهند. وندا برای این نوع تراکنش شما نیز آماده همکاری است. انتقال ارز از طریق سوئیفت حداقل ۳ روز طول می‌کشد و حتی تا ۷ روز هم امکان دارد طولانی شود.
  5. دریافت نقدی پول از طریق صرافی. برای این نوع انتقال ارزی به ایران، لازم است ابتدا با کارشناسان صرافی وندا صحبت کنید تا از مکان ارسال شما مطلع شوند. بعد از آن هماهنگی لازم صورت گرفته و مبلغ ارسالی شما در ایران حتی توسط نمایندۀ خیریه و در دفتر صرافی قابل دریافت است.

صرافی وندا با سابقه درخشان طی سال‌های فعالیتش در زمینۀ کلیه تبادلات ارزی این اطمینان را به شما می‌دهد که برای هر تراکنش مالی شما، از ایران به سایر نقاط دنیا و برعکس راه حلی مناسب عرضه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال