برای خرید از ترکیه، ما در کنار شمائیم

اگر شما از جمله افرادی هستید که مراوده تجاری با ترکیه دارید، وندا برای تسویه حساب همراه شماست.

بیش از دو دهه است که بازار ایران را اجناس ترکی به تصرف خود درآورده‌اند. البته این موضوع در بخش پوشاک و لوازم خانگی بسیار چشمگیرتر است. شما کافی است برای خرید کفش یا لباس، در هر سن و سال و جنسی، سری به بازارهای مختلف بزنید. فروشنده برای نشان دادن کیفیت کالایش این جمله را می‌گوید: ساخت ترکیه است. برای شما فروشنده محترمی که مجبورید به خاطر برخی ملاحظات خرید بین‌المللی از اجناس ترکیه‌ای استفاده کنید، پرداخت وجه آن ممکن است به آسانی مقدور نباشد. برای خرید از ترکیه، ما در کنار شمائیم

دور زمانی نیست که در بازارهای ایران اجناسی از کشورهای اروپایی و امریکایی، با برندهای بسیار معتبر به فروش می‌رفت. البته برای آن‌دسته از مشتریانی که به دنبال کالای وطنی بودند، مشکلی از نظر خرید وجود نداشت. شما به عنوان خریدار، کفش، کیف، لباس و لوازم منزل را از برندهای با نام و نشان ایرانی نیز می‌توانستید تهیه کنید. اما به دنبال مشکلات متعدد مالی و تجاری، برخی از این اجناس از چرخه تولید خارج شد و حتی تعدادی از کارخانه‌جات نیز تعطیل شدند. البته این روزها شاهد رشد چشمگیر تولید و پخش برخی از اجناس با مارک‌های جدید و برندهای متعدد ایرانی خصوصاً در زمینۀ کالای خانگی هستیم. اما نیاز بازار مصرف ایران بسیار بیش از این‌هاست. این نیاز تا رسیدن به حد کفایت چه تولید داخلی و چه وارداتی مدام ادامه دارد. پس شما تاجر محترم و وارد کنندۀ گرامی، برای خرید از ترکیه، نگران نباشید. برای هر نوع پرداخت، خدمات ارزی وندا در کنار شماست.

هرنوع تراکنش مالی با ترکیه دارید، وندا را در کنار خودتان احساس کنید.

اگر مدام از ترکیه خرید می‌کنید، وندا در کنار شماست.

راه‌های مختلفی برای پرداخت وجه از ایران به ترکیه در اختیار ماست. صرافی وندا طی سال‌های اخیر راه‌های مختلف مراوده مالی بین ایران و ترکیه را طی کرده و برای هر نوع تراکنش مالی آمادگی کامل دارد. ذیلاً و با توجه به سریع‌ترین راه مراوده مالی به این راه‌های خدمات ارزی اشاره می‌کنیم.

انتقال پول از طریق صرافی

انتقال پول از طریق صرافی که در سایت تحت عنوان تحویل نقدی خارج از ایران توضیح داده شده، ساده‌ترین روش پرداخت هزینه خرید شما از ترکیه است. در این روش پرداخت، مبلغ مورد نظر شما را در شهری که در آن خرید نموه‌اید، در صرافی هم‌کارمان در ترکیه، ضمن هماهنگی کامل تحویل مشتری می‌دهیم. در صورت لزوم می‌توانیم این روش پرداخت را به صورت تحویل در محل نیز در اختیار دریافت کننده وجه و طرف حسابتان قرار دهیم.

انتقال پول از طریق وسترن یونیون

دومین راه پیشنهادی ما برای تسویه حساب خرید شما از ترکیه، پرداخت مبلغ از طریق وسترن یونیون است. وسترن یوینون دفاتر و شعبات متعددی در ترکیه دارد. بخاطر مستند بودن خریدتان و نیز با این مزیت که نقل و انتقال پول از طریق وسترن یوینون نیاز به داشتن حساب بانکی ندارد، این راه انتقال ارزی بین شما و گیرنده وجه ممکن است در شرایطی مطلوب شما باشد.

شرایط انتقال وجه از طریق وسترن یونیون را در اینجا بخوانید.

انتقال وجه توسط مانیگرام

ارسال وجه و انتقال ارزی به ترکیه توسط شرکت مانیگرام در کل شبیه وسترن یونیون است.

انتقال بانکی

اگر از ترکیه خرید می‌کنید، انتقال بانکی را به صورت یک انتقال داخلی در داخل ترکیه برای شما انجام خواهیم داد. مزیت بسیار عمدۀ این نوع تراکنش مالی این است که کاملا مستند به رسید قانونی بانکی است و درست شبیه یک انتقال بانکی در ایران، توسط همکار ما در ترکیه و به صورت انتقال وجه داخلی انجام خواهد شد. بنابراین اگر فروشنده کالا به شما، دارای حساب بانکی است و از شما نیز یک انتقال بانکی را انتظار دارد، ما در اسرع وقت این تراکنش را برایتان انجام خواهیم داد.

برای خرید آنلاین از ترکیه، پرداخت را به وندا بسپارید.

فروشگاه‌های آنلاین و اینترنتی ترکیه نیز بسیاری از خریداران ایرانی را مجذوب خود نموده‌اند. اکنون کالاهایی را که در معتبرترین فروشگاه‌های مجازی می‌توان خرید، در فروشگاه‌های آنلاین ترکیه ای نیز قابل دسترسی است. البته خریداران باید قبل از اقدام به خرید، از انتقال کم‌هزینه آن به ایران اطمینان داشته باشند. برای تسویه حساب و تثبیت خریدتان از طریق این فروشگاه‌های آنلاین، لینک پرداخت را برای وندا ارسال کنید. همکاران ما چگونگی انجام این نوع تراکنش را با شما هماهنگ می‌نمایند.

با وندا باشید تا تراکنشی مطمئن و ایمن را تجربه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال