حواله فوری از ایران به روسیه

ارسال تمامی حواله ها از ایران به روسیه

برای انجام انواه حوالۀ ارزی، به روبل یا یورو، خدمات ارزی وندا آماده همکاری است

در روزها و هفته‌های جاری، به لحاظ اخباری که در زمینۀ توسعه روابط تجاری ایران و روسیه می‌شنویم، بررسی حواله فوری از ایران به روسیه جایگاه خاصی پیدا نموده است. کافی است سایت‌ها و روزنامه‌های مختلف را نگاه اجمالی نیز بیندازیم تا شاهد این مدعا باشد

برای نمونه، سایت خبرگزاری مهر در گفتگویی با دوتن از اعضای اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه بررسی جالبی در مورد آیندۀ پر رونق تجاری میان این دوکشور قدرتمند منطقه دارد. در بخشی از این گفتگو می‌خوانیم:

حجم واردات روسیه در این سالیان اخیر از ۲۳۰ میلیارد دلار تا ۲۷۰ میلیارد دلار بوده و ایران همواره صادراتش زیر ۵۰۰ میلیون دلار به این کشور بوده، یعنی زیر نیم درصد از بازار روسیه در اختیار ماست.

مشخص است که با امضا شدن این موافقت نامه پتانسیل بزرگی روی کالاهای ایرانی باز شد و تعرفه‌های گمرکی بسیاری از کالاها به صفر رسید. همچنین تعرفه بعضی از کالاها از سمت روسیه ۲۵ تا ۵۰ درصد کاهش پیدا کرد و متقابلاً ایران هم یکسری تعرفه‌ها را تثبیت کرد. البته ایران امتیاز زیادی نداده ولی امتیازات خوبی گرفته است. از شروع این موافقت نامه جهش بالای ۶۰ درصدی در صادرات داشتیم؛ یعنی صادرات ایران از ۲۷۰ میلیون دلار به ۴۷۰ تا ۴۸۰ میلیون دلار رسید.

سال ۹۹ هم که اوج کرونا بود و مرزها بسته بود و صادرات ایران به کشورهای دیگر افت کرد صادرات ایران به روسیه از ۴۸۰ میلیون دلار به ۵۰۵ میلیون دلار رسید و در ۹ ماهه امسال هم ۴۷۰ تا ۴۸۰ میلیون دلار صادرات ایران به روسیه بوده و با توجه به اینکه اوج صادرات ما بیشتر در فصل زمستان و در بخش محصولات کشاورزی است فکر می‌کنم صادرات به روسیه امسال به راحتی ۷۰۰ میلیون دلار را رد کند به شکلی که ۸۰۰ میلیون دلار می‌تواند برآوردی برای صادرات امسال ما باشد.

این مطلب را در اینجا ببینید

اگر این پیش‌بینی محقق شود و موانع صادرات و واردات بین دوکشور برداشته شود، همچنان‌که در مطلب فوق ذکر شده، باید برای مواقع فوری و ضروری راه‌های انتقال پول به روسیه را بشناسیم.

پیش‌بینی‌ها تماماً حکایت از رشد مراودات تجاری و ارزی بین دو کشور مهم منطقه، ایران و روسیه است.

بررسی انواع حواله فوری از ایران به روسیه

اولین انتخاب ما برای حواله فوری به روسیه

حواله وسترن یونیون

مشخصۀ بسیار عمدۀ وسترن یونیون این است که در هر کشوری مبلغ ارسالی را به پول رایج همان کشور به دریافت کننده تحویل می‌دهد. این بدان معناست که اگر شما برای که خرید و پرداخت فوری و در کمتر از یک روز، نیاز باشد مبلغی را به روبل در روسیه تحویل دهید، حواله وسترن یونیون یک از بهترین گزینه‌هاست.

صرافی وندا حتی در کمتر از ۶ ساعت هم امکان انتقال حواله وسترن شما به روسیه را دارد. برای این منظور سریع از راه‌های تماس باما، با کارشناسان وندا در ارتباط باشید.

یکی از بهترین گزینه‌هایی که موجب انتخاب وسترن یونیون جهت ارسال حواله است، عدم اتکاء به حساب بانکی است. گیرنده پس از دریافت رسید از طرف ارسال کنندۀ وجه در مقصد، با مراجعه به نزدیک‌ترین دفتر و شعبه وسترن یونیون، مبلغ خود را به‌صورت نقدی دریافت می‌کند.

برای حواله وسترن یونیون به روسیه این اطلاعات را نیاز داریم:

  • مشخصات گیرنده وجه برابر پاسپورت یا کارت شتاسایی معتبر در روسیه
  • نام ایالت و شهر محل دریافت وجه
  • آدرس و شماره تماس گیرنده وجه

حواله از طریق مانیگرام

شرکت مانیگرام نیز رویه‌ای مشابه وسترن یونیون دارد. یعنی برای ارسال پول از طریق مانیگرام نیاز به داشتن شماره حساب بانکی نیست و گیرنده وجه پس از ارسال و دریافت رسید از طرف ما، با مراجعه به نزدیکترین دفتر مانیگرام مبلغ ارسالی را نقدی دریافت می‌کند.

جهت حواله مانیگرام این اطلاعات را لازم است در اختیار ما بگذارید:

  • مشخصات شخص گیرنده وجه برابر کارت شناسایی معتبر یا پاسپورت
  • نام محل اقامت یا محلی که باید وجه را دریافت کند
  • آدرس و شماره تماس گیرنده مبلغ ارسالی

برای ادامه بررسی حواله از ایران به روسیه با وندا باشید

حواله از طریق صرافی

حواله صرافی شاید یکی از قدیمی‌ترین روش‌های انتقال پول میان دو کشور است. دو کشور ایران و روسیه با توجه به قدمت مراودات تجاری و اقتصادی، همیشه ارتباطات مالی محکمی در سطح تجار و حتی دولت‌ها داشته‌اند. گاه ارسال کننده و یا حتی دریافت کنندۀ وجه این روش برایش به دلایلی هم سریع‌نر و هم قابل اعتمادتر است.

برای ارسال از طریق صرافی، شما مبلغ ارسالی را به حساب صرافی وندا واریز می‌کنید و ما از طریق صرافی امین خود در روسیه مبلغ مورد نظر را بدست مشتری شما می‌رسانیم

مبلغ ارسالی از این طریق هم می‌تواند به روبل باشد و هم به یورو. این بستگی به انتخاب طرفین است.

سایر روشهای پرداخت در روسیه

روسیه با وجود تحریم‌های اتحادیه اروپا و امریکا، ارتباطات مالی از طریق شرکت‌های مالی بین‌المللی را داراست. این بدان معنی است که از تمام راه‌های ممکن ارسال پول و یا خرید از طریق کارت‌های اعتباری هم می‌شود بهره برد

  1. خرید و یا پرداخت با ویزاکارت و مسترکارت. این نوع پرداخت‌ها و یا خریدها را به ما بسپارید. وندا با کارت‌های اعتباری معتبر آماده ارسال مبلغ مورد نیاز شما و خریدتان از طریق کارت‌های اعتباری است.
  2. خرید با حساب پی پال و یا از طریق درگاه پی پال. . برای این نوع پرداخت و یا خرید از فروشگاه‌ها و سایت‌های آنلاین از روسیه نیز روی ما حساب ویژه باز کنید.

خدمات ارزی وندا هر روز نسبت به روزهای قبل و هفته‌ها و ماه‌های گذشته، در فکر توسعه بهتر خدمات رسانی است. ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال