راههای انتقال سریع پول به ایران

انتقال پول از خارج به ایران

برای دریافت درآمد ارزی خود به صورت ریالی در ایران، ما تمامی راههای ممکن را دراختیارتان قرار میدهیم

طی سال‌های متمادی بعد از تحریم، همواره بسیاری از ایرانیانی که درآمد ارزی دارند، یکی از دغدغه‌هایشان انتقال سریع پول به ایران است. در این مقاله سعی بر این داریم تا راههای انتقال سریع پول به ایران را مورد بررسی قرار دهیم. این کمک شایانی است که می‌تواند تمام طبقات جامعه را که درگیر این موضوع هستند، به کار و کسب درآمد در خارج از ایران امیدوار کند.

بررسی راههای انتقال سریع پول به ایران

شما خواننده محترم، ممکن است یکی از افراد درگیر این موضوع مهم و حیاتی باشید. ممکن است کارگری خارج از ایران باشید. و یا سرپرست خانواری که در کشوری دور یا نزدیک برای خود شغلی دست و پا کرده است. شاید محصولی به خارج از ایران صادر می‌کنید و یا در ایران برای شرکتی دیگر مشغول به کارید، به اصطلاح مرسوم فریلنسر هستید. آنچه در این بین اهمیت دارد، انتقال سریع پول و درآمدتان به ایران است تا بتوانید از ثمره کارتان بهره‌مند شوید و با پشت‌گرمی بیشتری به کارتان ادامه دهید.

صرافی وندا آماده همکاری با شماست. ما در ادامه تمامی راههای انتقال سریع پول به ایران را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم تا شما با فراغ بال انتخاب کنید.

راههای انتقال سریع پول به ایران، کدامند؟

۱- حواله بانکی.

حواله بانکی را بسیاری حواله سوییفت می‌نامند. این حواله درست شبیه حواله بانکی داخل ایران است. با تفاوت‌های زیر:

 • حواله سوییفت مستقیم از بانکی در یک کشور به بانکی در کشوری دیگر ارسال نمی‌شود. بلکه یک مؤسسه رابط به‌نام سوییفت این انتقال را در مسیری کاملا امن و کدگذاری شده انجام می‌دهد.
 • حواله سوییفت بین ۳ الی ۵ روز کاری زمانبر است. گاه ممکن است این مدت انتقال به ۷ روز هم برسد.
 • در حواله سوییفت، اضافه بر مشخصات دریافت کننده وجه، کد سوییفت بانک دریافت کننده هم باید موجود باشد.
 • در مقایسه با سایر روشهای انتقال پول بین کشورها، حواله سوییفت از نظر هزینه به‌صرفه‌تر است

تذکر-۱- شما اگر در خارج از ایران درآمدی دارید که بنا به دلایلی لازم است از مسیر بانکی به ایران منتقل شود، لازم است ضمن تماس با کارشناسان وندا، شماره حساب و مشخصات بانکی ما در یک کشور امن را دریافت کنید. همچنین طریقه دریافت وجه خود در ایران را مشخص نمایید تا خدمات ارزی وندا، پس از دریافت وجه ارسالی شما در کشور امن، آن را در اسرع وقت به دست شما برساند.

بررسی بهترین راه برای انتقال پول به ایران

۲- حواله وسترن یونیون.

بخش قابل توجهی از هم‌وطنان خارج از ایران، امکان ارسال بانکی ندارند. حتی شاید اجازه داشتن حساب در کشور مبداء را نداشته باشند و یا به دلایلی ارسال بانکی برایشان مقدور نیست. حواله وسترن یونیون در این شرایط یکی از سریع‌ترین راههای انتقال پول است. در خصوص وسترن یونیون اینجا بیشتر بخوانید.

وسترن یونیون در شرایطی، بهترین حواله ممکن است. به دلایل زیر:

 • در حواله وسترن یونیون، دریافت کننده و ارسال کننده وجه، نیاز به داشتن حساب بانکی ندارند.
 • حواله وسترن یونیون نقداً به تحویل گیرنده پرداخت می‌شود.
 • حواله وسترن یونیون در شرایط اضطرار، در زمانی کوتاه قابل ارسال و وصول است.

تذکر-۲- اگر شما مشتری محترم، قصد دریافت وجه خود از طریق وسترن یونیون را دارید، ضمن تماس با کارشناسان وندا، جهت دادن اطلاعات مورد نیاز با ارسال کننده وجه هماهنگی لازم را انجام دهید.

۳-حواله مانیگرام.

شرکت مانیگرام شرکتی مشابه وسترن یونیون است. اگر در کشور ارسال کننده وجه، دفاتر و شعب مانیگرام بیشتر در دسترس باشد، از طریق مانیگرام هم مبالغ ارسالی شما برای ما قابل وصول است. در خصوص مانیگرام، همان مواردی که در توضیح وسترن یونیون گفتیم صادق است. نیاز به توضیح بیشتری نیست.

۴- یکی دیگر از راههای ارسال سریع پول به ایران، ارسال نقدی از طریق صرافی است.

چهارمین روش دریافت پول شما از خارج از ایران، انتقال از طریق صرافی همکار ما در کشور مبداء است. این روش برای تمامی کشورها ممکن است مقدور نباشد. برای هماهنگی در این رویه دریافت، قبل از تصمیم به ارسال با ما در تماس باشید. در توضیح این روش دریافت پول از خارج، ضمن هماهنگی دقیق با صرافی وندا، ارسال کننده، به همکار صراف ما در کشور مورد نظر مراجعه نموده و مبلغ مورد نظرش را تحویل می‌دهد. بعد از تأیید صرافی مورد اعتماد وندا، شما از صرافی وندا وجه ارسالی را دریافت خواهید نمود.

۵- ارسال از طریق کارتهای اعتباری مسترکارت و ویزاکارت

برای سهولت دریافت وجه شما از خارج از ایران، این روش نیز در دسترس است. کافی است مشخصات یکی از کارتهای اعتباری وندا را در اختیار ارسال کننده وجه قرار دهید. پس از وصول و تأیید دریافت، مبلغ ارسالی در ایران از طریق صرافی وندا قابل وصول است.

در انتها

ما همواره گوش به‌زنگ شما مشتری محترم و آماده خدمات رسانی در زمینۀ تمامی سفارشات ارزی هستیم. پیام‌های محبت آمیز شما موجب دلگرمی است. ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

وندا برای ارسال کلیۀ حوالجات ارزی از ایران با سایر نقاط جهان برنامه دارد. این خدمات مشمول موارد زیر است:

 • ارسال حواله بانکی(سوئیفت)
 • ارسال حواله وسترن یونیون
 • ارسال حواله مانیگرام
 • پرداخت از طریق مسترکارت و ویزاکارت
 • حواله پی پال
 • حواله داخلی (از داخل کشورها)
 • حواله نقدی از طریق صرافی همکار
 • پرداخت هزینه خرید از سایتها با ایتفاده از لینک ارسالی
 • اپلیکیشن فی
 • پرداخت هزینه وقت سفارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال