حواله مبلغ پایین | حواله زیر ۱۰۰۰ دلار

حواله مبلغ پایین

بسیاری از اشخاصی که به نحوی درگیر نقل و انتقالات مالی بین‌المللی هستند، برای انجام حواله مبلغ پایین خصوصاٌ حواله زیر ۱۰۰۰ دلار، نیاز به مراودات دائمی با مراکزی دارند که به راحتی این‌گونه حواله‌ها را برایشان انجام دهند. برای بررسی این نوع حواله‌ها و تنوع آن‌ها با صرافی وندا همراه باشید.

بررسی کوتاه علت افزایش حواله مبلغ پایین و حواله زیر ۱۰۰۰ دلار

کاهش ارزش ریال در سال‌های گذشته موجب این شده است که خریداران کالا و یا خدمات، برای حواله زیر ۱۰۰۰ دلار افزایش یابد. به‌همین لحاط انجام حواله مبلغ پایین بیش از قبل رایج شده است.

برای درک بهتر این موضوع به تصویر زیر نگاه کنید.

متوسط قیمت دلار در دهۀ ۹۰ منتهی به سال ۱۴۰۰

می‌بینیم، با دلار قریب به ۱۰۰۰ تومانی در سال ۸۸، به نسبت دلار حدوداً ۲۳۰۰۰ تومانی در سال ۱۳۹۹، به تقریب ۲۰ برابر بیشتر باید برای کالا و خدماتی مشابه پول پرداخت کنید. این افت ارزش ریال و کاهش قدرت خرید، در افزایش خرید کالاها و خدمات ارزانتر جهانی مؤثر است. بحران جهش نرخ ارز در ایران خود یکی از عمده‌ترین عوامل افزایش حواله‌های دلاری مبلغ پایین است.

انواع حواله مبلغ پایین و حواله زیر ۱۰۰۰ دلار

  • حواله بانکی– حواله بانکی یا حواله سوییفت در بسیاری اوقات زمانی استفاده می‌شود که نیاز به ارسال رسمی به حساب بانکی باشد. خصوصاً در مواردی برای ارسال سمپل و یا شرکت در مناقصات و حتی هزینه چاپ مقالات در مجلات خارجی، با ارسال فاکتور، درخواست حواله بانکی می‌شود. همچنین در صورتیکه برای واریز مبلغ مهلت آنی در نظر نباشد، این نوع حواله قابل استفاده است. صرافی وندا از کشورهای همسایه که در شرایط تحریمی نیستند، به‌سرعت حواله بانکی شما را ارسال نموده و رسید آن‌را برایتان ارسال می‌کند.
  • حواله وسترن یونیون– حواله وسترن یونیون یک حواله بسیار سریع و فرس ماجر است. این نوع حواله در زیر ۲۴ ساعت قابل ارسال و دریافت است. به نسبت حواله بانکی، حواله وسترن یونیون کارمزد بیشتری دارد. خصوصیت بارز وسترن یونیون در این است که برای این حواله، فرستنده حواله و گیرنده به حساب بانکی نیازی ندارند.
  • حواله پی پال– به حرأت حواله پی پال در صورتی که گیرنده وجه دارای اکانت باشد، آنی‌ترین حواله است. باید آگاه بود که در حال حاضر بسیاری از اشخاص، سازمان‌ها، ادارات، فروشگاه‌ها حقیقی و مجازی و … دارای اکانت پی پال هستند. بر همین مبنا این نوع حواله یا تراکنش ایده‌آل کسانی است که عاشق سرعت عمل‌اند. از نظر کارمزد نیز حواله پی پال بسیار به‌صرفه است.
  • سایر حواله‌ها– برای ارسال حواله های زیر مبلغ پایین و زیر ۱۰۰۰ دلار، خصوصاً پرداخت اپلیکیشن فی، هزینه وقت سفارت، هزینه صدور ویزا و یا خریدهای جزئی از سایت و فروشگاه‌های اینترنتی راه‌های دیگری نیز وجود دارد که در تماس با ما می‌توانید جویا شوید.
حواله مبلغ پایین و حواله زیر ۱۰۰۰ دلار را با ما تجربه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال