حواله به چین | حواله آنلاین یوآن | ارسال یوآن از داخل چین

انواع حواله یوآن به چین

مراودات شما با چین چگونه است؟ از میان این سه مورد: حواله به چین، حواله آنلاین یوآن، ارسال یوآن از داخل چین، کدام‌یک بیشتر با کار و مراودات مالی/تجاری شما با چین مورد نیازتان است؟ در هر سه این موارد وندا در کنار شماست. در ادامه با صرافی وندا باشید.

چین، پر جمعیت‌ترین کشور جهان که زمانی نه بسیار دور، مردمانش بسیار فقیر بودند اکنون به لطف تکیه بر سیاست‌های اقتصادی دولت چین، قدرتی بدون رقابت در دنیاست. این کشور، هم‌چنان که با ما، بدون استثنا با تمام کشورهای دنیا معامله می‌کند. برای سیاسیون و نیز تجار و معامله‌گران این کشور هیچ سیاستی و هیچ مسأله‌ای جای تجارت و مراودات مالی و تجاری را نمی‌گیرد. ممکن است از نظر سیاسی با کشوری مخالف باشند، اما این مخالفت را در اعلام انزجار و بیانیه و گفتگو اظهار می‌کنند. کار و تجارت و خرید و فروش همیشه برقرار است. همین رویه امروز چین را به قدرتی قابل اتکا و شکست ناپذیر در دنیا بدل نموده است.

در این نوشته برای آشنایی با هر سه مورد، حواله به چین، حواله آنلاین یوآن، ارسال یوآن از داخل چین، به ترتیب در باره هر یک توضیحاتی خواهیم داد.

حواله به چین، حواله آنلاین یوآن، ارسال یوآن از داخل چین

حواله به چین

 • حواله وسترن یونیون به چین

شرکت امریکایی وسترن یونیون در چین شعب متعدد دارد. حواله وسترن یونیون به چین از پرطرفدارترین حواله هاست. بسیاری از شرکت‌ها و تجار و حتی فروشندگان و تجار خرده پا از طریق وسترن یونیون به چین حواله می‌زنند. حواله‌های ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلاری از چین برای این خریداران با توجه به سرعت انتقال از طریق وسترن ایده‌آل است. شرکت‌های آنلاین معروف و برندهای معتبر این شرکت‌ها برای عرضه به مشتریانشان، حواله وسترن یونیون را شادمانه می‌پذیرند.

 • حواله مانیگرام به چین

شرکت مانیگرام نیز همانند وسترن یونیون مشتریان خاص خودش را دارد. هر آنچه در مورد وسترن می‌دانید در خصوص حواله مانی گرام نیز صادق است. ارسال حواله مانیگرام به چین در صورتی انجام می‌شود که گیرنده شما پیشنهاد کند و در مکان مورد نظر وی شعبه مانیگرام موجود باشد.

توجه: حواله وسترن یونیون و حواله مانی گرام در صورت واریز مبلغ ریالی حواله تا ساعت ۱۳ روزهای غیر تعطیل بین‌المللی به حساب صرافی وندا، همان روز در چین قابل وصول است.

 • حواله سوییفت به چین

بسیاری از شرکت‌های چینی و فروشندگان و کارخانجات بزرگ جهت دریافت مبلغ هنگفتشان، برای خریدار اینویس یا فاکتور می‌فرستند. در این فاکتور شماره حساب بانکی و مشخصات مورد نیاز معمولا وجود دارد. حواله بانکی به چین برای این موارد که مبالغ بالای ارزی را شامل می‌شود یکی از بهترین روشهای ارسال است. حواله سوییفت از نظر هزینه برای این موارد بسیار به صرفه‌تر است. حواله بانکی یا همان حواله TT حداقل سه روز کاری زمانبر است.

یوآن چین

سایر روشهای نقل و انتقال ارزی به چین

 • حواله پی پال به چین

افرادی متعددی هستند که مراودات مالی زیر ۱۰۰ دلار دارند. این مراودات ممکن است برای مواردی مانند خرید سمپل یا نرم‌افزار یا موارد مشابه باشد. حواله پی پال در این موارد بسیار به‌صرفه است.

 • حواله آنلاین یوآن به چین

حواله آنلاین یوآن به چین هیچ محدودیتی ندارد. این حواله برای صرافی وندا از طرف شما می‌تواند از یک دلار تا مبالغ کلان باشد. کافی است با کارشناسان صرافی وندا تماس بگیرید و از ما راهنمایی لازم را دریافت کنید. بعد از تماس و واریز مبلغ ریالی به حساب صرافی وندا، حواله آنلاین شما ارسال و رسید را دریافت می‌کنید.

 • ارسال یوآن از داخل چین

اگر برای شما در هر ساعت از شبانه روز ضرورت دارد مبلغی را در داخل چین به یوآن به گیرنده وجه مورد نظرتان بفرستید، صرافی وندا از طرف شما و به سرعت در هر مکانی انجام می‌دهد. همکاران ما در داخل چین به سرعت و با هماهنگی کامل عهده دار تحویل و دریافت رسید و تاییده هستند.

1 دیدگاه

 1. bankifsc01 گفت:

  .Thank you so much for sharing this pretty post

  IFSC Code

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال