حواله به چین در سال ۲۰۲۱

حواله به چین در سال 2021

حواله به چین در سال ۲۰۲۱ چرا اهمیت دارد؟

چین اکنون دومین اقتصاد برتر دنیاست. شتاب فزایندۀ اقتصادی این کشور مهم و پرجمعیت چنان حیرت انگیز است که موجب نگرانی بسیاری از اقتصادهای بزرگ دنیا منجمله آمریکا است.

یوآن چین شاید در سال‌های قبل به اعتبار دلار، یورو، پوند و سایر ارزهای دیگر نبود. ولی اکنون با سیاست‌های شگفت‌انگیزی که رهبران چین در پیش گرفته‌اند، از این کشورهای اروپایی و امریکا بیم آن می‌رود که یوآن به آرامی به سلطۀ بی چون و چرای دلار پایان دهد و به آرامی بخش‌هایی از جهان را تسخیر کند.

چه راه‌هایی برای حواله به چین در سال ۲۰۲۱ وجود دارد؟

حجم مبادلات اقتصادی ایران و چین، خصوصا در این سال‌هایی که سیاست‌های ایران و کشورهای غربی موجب سرد شدن روابط ایران با این کشورهای غربی شده، به‌شدت در حال گسترش است. همین موضوع و واردات فراوان طیف وسیعی از اقلام از طرف بخش خصوصی، موجب شده که راه‌های متنوع ارتباط مالی بین ایران و چین سنجیده شود.

حجم مبادلات اقتصادی ایران و چین، خصوصا در این سال‌هایی که سیاست‌های ایران و کشورهای غربی موجب سرد شدن روابط ایران با این کشورهای غربی شده، به‌شدت در حال گسترش است. همین موضوع و واردات فراوان طیف وسیعی از اقلام از طرف بخش خصوصی، موجب شده که راه‌های متنوع ارتباط مالی بین ایران و چین سنجیده شود.

حواله وسترن یونیون به چین.

این نوع حواله یکی از سریع و مطمئن‌ترین راه‌های انتقال ارزی به چین است. در این روش و از داخل یکی از کشورهای همسایه که صرافی وندا در آن کشور فعالیت دارد، حواله شما به چین ارسال می‌شود. اگر مبلغ ریالی مورد نظر شما تا قبل از ساعت اداری بانک‌های ایران به حساب صرافی وندا واریز شود، همان روز رسید حواله را دریافت خواهید کرد. در این‌صورت کافی است کد mtcn روی حواله را بلافاصله برای گیرنده بفرستید تا از نزدیک‌ترین شعبه دفتر وسترن یونیون با ارائۀ مدارک شناسایی مبلغ خود را به یوآن دریافت کند.

حوالۀ مانیگرام به چین،

همانند حوالۀ وسترن یونیون راهی سریع و مطمئن برای انتقال ارزی به چین است و خصوصاً این دو نوع حواله برای زمانی است که گیرنده حساب بانکی ندارد و یا قصد استفاده از حساب بانکی خود را ندارد.

حواله سوییفت یا حواله بانکی و حواله tt

سومین روش انتقال ارزی به چین است برای کسانی که لازم است مبلغ حواله خودشان را به حساب بانگی طرف حسابشان بفرستند. زمان ارسال این نوع حواله حداقل ۳ تا ۴ روز کاری است. در این روش حتما باید مشخصات حساب بانکی و کد سوییفت برای شما ارسال شود.  دریافت اینویس یا پروفرما یا همان فاکتور، برای حوال‌های بانکی در برخی موراد ضروری است.

حواله به چین در سال 2021
• حوالۀ یوآن از داخل چین . این روش حواله به چین در سال ۲۰۲۱ نیز برای مواردی است که طرف حساب شما نیاز دارد حتماً حواله از داخل چین انجام شود و یا قصد شرکت در مزایده دارید. گاه ممکن است برای دریافت نمونه کالا، فروشنده حواله از داخل چین را درخواست کند.

سایر روش های حواله به چین در سال ۲۰۲۱

  • حواله صرافی چهارمین روش ارسال پول به چین است. صرافی وندا با دریافت مبلغ ریالی شما در ایران، از طریق صرافی‌ همکار خود در چین با ارز مورد نظرتان، ارز شما را انتقال می‌دهد. حواله صرافی حتی می‌تواند توسط رابطین ما در محل مورد نظرتان تحویل مشتری شده و رسید دریافت شود.
  • حوالۀ یوآن از داخل چین . این روش حواله به چین در سال ۲۰۲۱ نیز  برای مواردی است که طرف حساب شما نیاز دارد حتماً حواله از داخل چین انجام شود و یا قصد شرکت در مزایده دارید. گاه ممکن است برای دریافت نمونه کالا، فروشنده حواله از داخل چین را درخواست کند.
  • واریز به حساب پی پال روش آنی و سریع برای افرادی است که از جزئی ترین مبلغ تا مبالغ کلان را می‌خواهند از طریق اکانت پی پال خود دریافت کنند. برای انتقال پول به حساب پی پال و یا خرید از سایت‌های فروش که در چین مستقر هستند و حساب وریفای شده پی پال دارند این روش امکان پذیر است.

صرافی وندا به همۀ روش‌های انتقال ارزی از ایران به چین و برعکس دسترسی دارد. کافی است با مشاورین ما از طریق سایت صرافی وندا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال