انتقال پول از ایران به سوئد

انتقال پول به سوئد

صحبت از انتقال پول از ایران به سوئد با توجه به جمعیت بیش از صدهزار نفری ایرانیان این کشور ده میلیون نفری اهمیتی دوچندان پیدا می‌کند. سوئد کشوری در شمال اروپا و در منطقه‌ای کاملاً سردسیری است که با داشتن مساحتی در حدود ۴۵۰،۰۰۰ کیلومتر مربع پنجمین کشور اروپایی است.

جامعه ایرانیان سوئد بسیار متنوع و تشکیل شده از دانشجویان، اهالی کسب و کار و خانواده‌هاست. انتقال ارز از ایران به سوئد راه‌های متفاوتی دارد. با صرافی وندا همراه باشید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

واحد پول این کشور کرون سوئد است. در واقع سوئد با وجودی که در اروپا واقع شده است، هنوز به واحد پولی یورو نپیوسته است.

راه‌های انتقال پول از ایران به سوئد

انتقال پول از ایران به سوئد

برای ارسال پول به سوئد روش‌های مختلفی را می‌توان مورد استفاده قرار داد. انتخاب روش مناسب شما با توجه به نوع کاربری، مقدار مبلغ و زمان می‌تواند متغیر باشد. ما در وندا گزینه‌های زیر را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا از میان آنها مناسبترین راه را انتخاب کنید.

  • راه اول تحویل نقدی کرون در سوئد است. این روش سریع برای مبالغ نه چندان زیاد بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. پس از هماهنگی با صرافی وندا در ایران، آدرس و مشخصات تحویل دهنده صرافی در سوئد به شما اعلام می‌گردد تا با مراجعه و ارائه مدرک شناسایی، مبلغ را تحویل بگیرید.
  • برخی اوقات لازم است مبلغ مورد نظرتان از داخل سوئد به حساب مشخصی در سوئد به صورت بانکی حواله شود. حوالۀ بانکی از داخل سوئد روشی است که با اطمینان بالا می‌تونید از آن برای ارسال کرون به سوئد استفاده کنید. برای دریافت نرخ حواله کرون به سوئد با ما تماس بگیرید.
  • حواله وسترن یونیون و حواله مانیگرام روش بسیار مناسب برای انتقال پول از ایران به سوئد است برای افرادی که هیچ‌گونه حساب بانکی در سوئد ندارند و یا بنا به دلایلی تمایل دارند مبلغ دریافتی را به کرون سوئد، به صورت نقدی تحویل بگیرند. برای ثبت درخواست حواله وسترن یونیون یا حواله مانی‌گرام به صفحات مربوط مراجعه کنید و فرم را پر کنید.
  • همچنین، حوالۀ سوییفت (خارج از سوئد) از کم هزینه ترین راه‌های انتقال پول از ایران به سوئد است. حوالۀ سوییفت به سوئد برای آن‌دسته از مشتریانی است که هم حساب بانکی در سوئد دارند و هم برای دریافت پول عجله و فوریتی در کارشان نیست. برای ثبت درخواست حواله بانکی به سوئد به این صفحه مراجعه کنید.

انتقال پول از سوئد به ایران

اشخاص متعددی را می‌شناسیم که در سوئد مشغول به‌کار هستند و خصوصاً به خاطر تفاوت ارزش کرون سوئد با ریال ایران، تمایل دارند بخشی از درآمدشان در سوئد را به ایران انتقال دهند. حتی ممکن است شما در ایران به صورت فریلنسری پروژه‌هایی را خارج از ایران انجام دهید و در حساب خود در سوئد مبالغ را دریافت می‌کنید.

صرافی وندا برای انتقال پول از سوئد به ایران از طریق تمام راه‌های برشمردۀ فوق اعلام آمادگی می‌کند. برای ثبت درخواست خود می‌توانید به بخش نقد کردن درآمد ارزی مراجعه کنید.

شما پس از هماهنگی با ما، می‌توانید به روش‌های مختلفی از جمله پی پال، وسترن یونیون، حواله بانکی یا حتی تحویل نقدی در سوئد به همکاران ما، در اسرع وقت میزان کرون موردنظرتان را به تومان تبدیل و در ایران تحویل بگیرید. پس بی‌درنگ با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال