ارسال پول از داخل آمریکا

حواله بانکی از داخل آمریکا

تحریم‌های دنباله‌دار مالی دولت آمریکا علیه ایران، نشان از این موضوع دارد که با وجود محدودیت‌های فراوان، همچنان ارتباط مالی بین ایران و آمریکا ادامه دارد. جامعه بزرگ ایرانیان در آمریکا طی سال‌های گذشته بیش از پیش نیاز به ارسال پول از داخل آمریکا را حس کرده‌اند.

اهمیت ارسال پول از داخل آمریکا

شاید کمتر از یک دهه قبل، ارسال پول به آمریکا خیلی آسان‌تر بود. شما می‌توانستید به راحتی یک حساب پی پال باز کنید و با اتصال به یک کردیت کارت،‌ عملیات انتقال خود را انجام دهید. اما با گذشت زمان و بحران‌های پیش آمده بین کشورمان و دولت‌های آمریکا، هر روز ارتباط مالی سخت‌تر شد.

در حال حاضر روش‌های ارسال ارزی به آمریکا کمی محدود شده اند. اما همچنان بسیاری از روش‌ها ادامه دارند. شما همچنان می‌توانید از طریق وسترن یونیون به نام اشخاص در جای جای آمریکا دلار ارسال کنید. همچنین می‌توانید از حواله مانی‌گرام استفاده کنید که تقریباً با همان شکل و هزینه وسترن یونیون قابل انجام است. حواله بانکی به آمریکا قابل انجام است و امکان ارسال پول به آمریکا با پی پال هم وجود دارد. اما جدای از بحث تنوع روش‌ها، موضوع امنیت و کاهش ریسک اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

ارسال پول از داخل آمریکا

اگر شما در آمریکا ساکن هستید یا قصد دارید برای یک فرد یا شرکت در آمریکا پول ارسال کنید، مسلماً برای کاهش ریسک به دنبال روشی مطمئن هستید تا انگ دور زدن تحریم به شما زده نشود. در اینجا بهترین پیشنهاد به شما ارسال پول از داخل آمریکا است.

صرافی وندا حواله بانکی از داخل آمریکا و تحویل نقدی دلار در آمریکا را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. حواله داخلی آمریکا از حساب‌های مطمئن و با رعایت تمام موارد امنیتی انجام می‌شود. بنابراین شما هیچگونه نگرانی بابت دریافت این مبالغ نخواهید داشت. ضمن اینکه این نوع از حواله بسیار سریع‌تر از سایر انواع حواله از خارج از آمریکا انجام می‌شود. برای ثبت درخواست ارسال پول از داخل آمریکا می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید یا مستقیماً با ما تماس بگیرید. صرافی وندا خدمات تحویل نقدی در سایر کشورها و حواله بانکی از داخل کشورها را هم در خدمات خود جای داده است.

مشخصات درخواست کننده حواله

 

مشخصات گیرنده حواله

 

جزئیات مبلغ حواله

 

تایید هویت انسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال