انتقال پول با وسترن یونیون

انتقال پول با وسترن یونیون یک روش سریع و مطمئن برای جابجایی مبالغ نه چندان بزرگ بین کشورهاست. وسترن یونیون یک شبکۀ وسیع جهانی است که برای انتقال ارز با مشخصه‌های زیر فعالیت می‌کند:

  • اگر شما می‌خواهید مبلغی را به خارج از ایران انتقال دهید ولی گیرندۀ وجه شما حساب بانکی ندارد.
  • اگر شما قصد انتقال پول به خارج از ایران را دارید ولی حساب ارزی ندارید.
  • اگر شما مبلغی را از خارج می‌خواهید دریافت کنید ولی فرستندۀ پول حساب بانکی ندارد.
  • اگر شما منتظر دریافت پولی از خارج از ایران هستید اما بنا به هر علتی تمایل ندارید از سیستم بانکی استفاده کنید.

اینها و نیز دلایلی مشابه، تماماً انتقال پول با وسترن یونیون را روشی بسیار ایده‌آل نموده‌اند تا شما بتوانید از این سرویس جهانی انتقال پول استفاده کنید.

شبکه مالی وسترن یونیون دارای قریب به ۵۰۰ هزار شعبه در جهان است. حتی در شهرهای بزرگ چندین شعبۀ شبانه روزی دارد که این موضوع کار  را برای مشتریان این شبکه مالی بسیار آسان نموده است.

انتقال پول با وسترن یونیون

برای انتقال پول با وسترن یونیون کافی است به نزدیک‌ترین شعبۀ وسترن یونیون در محل زندگی‌تان مراجعه کنید و با نشان دادن مدارک شخصی (شناسنامه، پاسپورت، کارت شناسایی معتبر) فرم انتقال را پر کرده و نیز آدرس و مشخصات گیرندۀ وجه را درج نمایید. پولتان را به‌صورت نقد تحویل داده و رسید دریافت کنید.

در رسیددریافتی شما، کدی ۱۰ رقمی نوشته می‌شود با نام MTCN که اگر این کد در اختیار گیرندۀ وجه باشد، بلافاصله می‌تواند با مراجعه به شعبۀ وسترن‌یونیون در محل زنگیش و  ارالۀ مدارک شناسایی، مبلغ ارسالی شما را به پول رایج محل زندگیش دریافت کند.

انتقال پول با وسترن یونیون در ایران

انتقال وسترن یونیون خصوصاً برای مبالغ بالا که عجله در ارسال آن وجود دارد، روشی بسیار عالی و سریع است. با این حال اگر شما در ایران زندگی می‌کنید و قصد دارید برای فرد، شرکت، فروشگاه، چاپ مقاله، هزینۀ تحصیل و یا … از طریق وسترن‌یونیون حواله ارسال کنید، صرافی وندا از طریق کشورهای همجوار و همکارانش در سایر کشورهای مجاز پاسخگوی شماست.

همچنین، اگر می‌خواهید از خارج از ایران توسط حواله وسترن یونیون مبلغی دریافت نمایید، کافی است با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت ترتیب انتقال حوالۀ شما و دریافت معادل ریالی آن در ایران را فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال