روشی مطمئن برای انتقال بانکی به چین و هنگ کنگ

واریز بانکی از داخل چین

در دنیای امروز هیچکس نمی تواند قدرت دست نیافتنی چین در اقتصاد جهانی را انکار کند. همین موضوع مبادلات مالی با این منطقه از جهان را افزایش چشمگیری داده است. هنگ کنگ هم به طبع چین در این سالها به همان اندازه و حتی با آهنگ تندتری در حال رشد و پیشرفت است. انتقال بانکی به چین و هنگ کنگ برای همه اصناف به امری اجتناب ناپذیر بدل شده است. این بار صرافی وندا باز هم ابتکار عمل را در دست گرفته و روشی سریع، مطمئن و به صرفه را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

انتقال بانکی به چین از داخل چین

اعتبار و روابط تجاری یک شرکت می تواند گزینه های منحصر به فردی را در اختیارش قرار دهد. صرافی وندا اعتبار و روابط خود را در جهتی مورد استفاده قرار می دهد که منجر به رفع مشکل کاربرانش شود. تا چندی پیش تنها روشهای انتقال پول به چین از طریق حواله وسترن یونیون، حواله بانکی یا واریز از طریق پی پل بود. اما اکنون ما گزینه دیگری در اختیار شما قرار داده ایم.

انتقال بانکی به چین و هنگ کنگ از داخل این کشورها

اگر شما از جمله کسانی باشید که با تجار و شرکتهای چینی همکاری می کنید، با این موضوع آشنایی دارید که هر بار حواله بانکی منجر به کسر مبلغی از واریزی شما در بانک مقصد و در نتیجه آن مشکلاتی با آن شرکت می شود. حواله وسترن یونیون و پی پل هم برای مبالغ بالا به صرفه نیستند و گاهی ریسک بالایی دارند.

اما اکنون با امکانی که در صرافی وندا فراهم شده است، شما می توانید بدون نگرانی از کسر مبلغ، حواله بانکی به چین را از داخل چین انجام دهید.این امکان در مورد هنگ کنگ هم فراهم است. اگر واریزی شما به ارز یوان باشد، معمولا طی ۳-۴ روز کاری، رسید واریزی به شما ارائه می شود. مبلغ یوان مورد نظر شما بدون کم و کاست به حساب مقصد واریز می شود و می توانید اطمینان داشته باشید که همان موقع که رسید در دستان شماست، مبلغ نیز در حساب مقصد است.

مزیت واریز از داخل چین به سایر روشها

اگر قصد انتقال بانکی به چین به صورت دلار داشته باشید یا مبلغ واریزی شما زیاد نباشد، شاید همچنان روش حواله بانکی معمول یا وسترن یونیون را به شما معرفی کنیم. اما در صورتی که بتوانید مبلغ مورد نظرتان را به یوان واریز کنید، پیشنهاد ما روش واریز از داخل چین است. در این روش اگرچه همچنان مدت زمان ۳-۴ روز کاری برای رسیدن مبلغ به حساب مقصد مورد نیاز است، اما با توجه به اینکه واسطه ای در این بین وجود ندارد، ریسک این حواله بسیار کم می شود. از طرفی همانطور که گفته شد هیچ مبلغی از واریزی شما کسر نمی شود و عینا همان مبلغ به حساب مقصد می نشیند.

 ثبت سفارش حواله بانکی مستقیم در صرافی وندا

اگر مایل هستید حواله شما از داخل چین یا هنگ کنگ واریز شود از چند راه می توانید سفارش تان را در سایت صرافی وندا ثبت کنید. راه اول استفاده از فرم ثبت سفارش حواله بانکی است. در این صفحه شما می توانید اطلاعات کامل حساب مقصد و مبلغ مورد نظرتان را به همراه مشخصات تماس ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. راه دیگر و ساده تر تماس مستقیم از طریق تلگرام با ماست. در تلگرام شما می توانید سوالات تان را مستقیما با کارشناسان ما مطرح و برای ثبت سفارش اقدام کنید.

تماس با ما در تلگرام

۰۲۱۲۶۴۲۰۵۰۱
۰۲۱۲۶۴۲۰۵۱۸

٠٩١٢١٠٢٧٣١٤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال