سریع ترین روش انتقال ارز کدام است؟

انتقال سریع ارزی

اگر به دنبال سریع ترین روش انتقال ارز هستید، این مطلب پاسخ شما را می دهد. شمایی که تاجر هستید، صنعتگر، دانشجو، استاد یا حتی فردی هستید به دلایل شخصی نیاز به یک انتقال ارز بین المللی سریع می گردید، ما در اینجا بهترین روش را به شما معرفی می کنیم. پس با ما در ادامه همراه باشید.

جستجو برای یافتن سریع ترین روش انتقال ارز

چند سال است که ما در خدمات ارزی وندا همواره به دنبال یافتن راه حل برای مشکلات انتقال ارز از داخل و خارج از کشور هم میهنان هستیم. به همین دلیل شاید یکی از بهترین مراجعی باشیم که بتوانید برای یافتن سریع ترین روش انتقال ارز با توجه به نیازتان، به آن مراجعه کنید. در اینجا با تعدادی از آنها آشنا می شویم.

روشهای آنلاین

سریع ترین روش انتقال ارزدر دنیای امروز که اینترنت در آن حکمرانی می کند، راهکارهای انتقال ارز بین المللی هم روز به روز افزایش پیدا می کنند. با این حال همواره محدودیت‌های زیادی برای ایرانیان در استفاده از آنها وجود داشته است. یکی از شناخته شده ترین روشهای انتقال آنلاین، پی پال است. پی پال در خارج از ایران بیشتر برای انجام پرداخت های آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد. اما جدای از انجام پرداخت های اینترنتی، یکی دیگر از قابلیت های این سرویس، ارسال و دریافت پول از طریق پی پال است. به زودی در مطلب دیگری جزییات بیشتری درباره این روش ارایه می کنیم.

روش پی پل برای مبالغ پایین به صرفه، در دسترس و سریع ترین روش انتقال ارز است. با این حال امکان انجام حواله های چندهزار دلاری هم از طریق این روش وجود دارد.

حواله های نقدی

از دیگر روش های انتقال ارزی، استفاده از انواع روش های حواله است. حواله وسترن یونیون و حواله مانی گرام دو روش سریع برای انتقال ارز هستند. با توجه به گستردگی شعبه های این دو سرویس، به خصوص وسترن یونیون، در صورتی که به طور مثال مسافری در  کشوری دیگر دارید که نیاز فوری به پول دارد، بهترین راه برای رساندن پول به او، وسترن یونیون و مانی گرام است. هزینه های این دو روش نسبتا بالاست و برای مبالغ پایین خیلی پیشنهاد نمی شود. با این حال گاهی سرعت بر هزینه ارجحیت دارد.

حواله وسترن یونیون سریع

یکی دیگر از خدمات شاید منحصر به فرد صرافی وندا، تحویل نقدی اسکناس در برخی کشورهاست. در حال حاضر این امکان برای مالزی، ترکیه، کانادا، عراق و سوئد فراهم است و در تلاش هستیم تا از طریق کانال های امن و قابل اعتماد، این خدمات را به نقاط دیگر جهان نیز گسترش دهیم. برای اطلاع از روش انجام و هزینه های این روش با ما تماس بگیرید.

تماس با ما در تلگرام

حواله های بانکی

حواله بانکی مطمئنشاید نتوان به حواله های بانکی لقب سریع ترین روش انتقال ارز را نسبت داد. اما در صورتی که مبلغ انتقال شما بالا باشد این روش معمولا به صرفه ترین روش است. همچنین شرکت های معتبر بین المللی عموما مبالغ را از طریق روشهای نقدی مثل وسترن یا آنلاین مثل پی پال قبول نمی کنند. پس چاره ای جز انتخاب روش حواله بانکی برای شما باقی نمی گذارند. رسیدن مبلغ به حساب مقصد از طریق روش حواله بانکی معمولا بین ۳ تا ۵ روز کاری زمان می برد.

صرافی وندا دو نوع حواله بانکی را به اجرا می گذارد. یکی از طریق حساب های بانکی و یکی از طریق واریز مستقیم به حساب فرد از داخل کشور مورد نظر که فعلا برای آمریکا اجرا می شود. در صورتی که درخواستی در این زمینه دارید می توانید به صفحه حواله به آمریکا مراجعه کنید.

انجام سریع خدمات ارزی

اگر بخواهیم خلاصه گفته های فوق را در یک جا جمع کنیم، می توان گفت که پی پال هنوز هم برای مبلغ پایین به صرفه ترین و سریع ترین روش انتقال ارز است. در عین حال وسترن یونیون هم برای مبالغ بالاتر منطقی به نظر می رسد. هر دو این روشها معمولا طی چند ساعت تا حداکثر یک روز انجام می شوند و رسید به شما تحویل می شود. با این تفاوت که پی پال همان موقع در حساب مقصد است. اما وسترن یونیون باید توسط دریافت کننده از یکی از دفاتر وسترن یونیون دریافت شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

۰۲۱۲۶۴۲۰۵۰۱
۰۲۱۲۶۴۲۰۵۱۸

٠٩١٢١٠٢٧٣١٤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال