آشنایی با انواع حساب های پی پال

انواع اکانت های پی پل

میلیون ها افراد در سراسر جهان پی پال را به دلیل سادگی آن انتخاب می کنند . تنها با یک ای میل و پسورد ، پنجره تمام درگاه های پرداخت جهان به سوی شما گشوده خواهد شد .افتتاح حساب در پی پال ساده است شما کافیست یک حساب بانکی یا کارت اعتباری بین المللی را برای اتصال به پی پال و انجام پرداخت ها انتخاب کنید .پی پال این اطلاعات مالی را مانند یک راز نگاه می دارد و شما مجبور نیستید در تراکنش های خود جزئیات اطلاعات بانکی خود را برای هر پرداخت به اشتراک بگذارید . تنها در آسیا و اقیانوسه ، ۹٫۶ میلیون اکانت فعال پی پال وجود دارد.

انواع حساب های پی پال

پی پال چهار نوع حساب دارد :

اکانت های پی پلحساب شخصی ( Personal ) : برای خرید های آنلاین و ارسال و دریافت پول به صورت محدود مناسب است .

حساب ویژه ( Premier ) : علاوه بر ویژگی های حساب شخصی ، برای زمانی که می خواهید برای کسب و کار نیمه وقت خود از طریق پی پال ، پول را از مشتریان خود دریافت کنید مناسب است وعلاوه بر اینکه از اکانت های پی پال دیگر امکان دریافت پول دارید، از طریق دبیت یا کردیت کارت هم این امکان وجود دارد .

حساب تجاری ( Business ) : این حساب برای گروه ها و شرکت های تجاری که تجارت آنلاین دارند توصیه می شود . علاوه بر ویژگی های حساب ویژه ، این حساب تحت نام تجاری شرکت شماست ، کلیه پرداخت ها از حساب های بانکی یا کارت اعتباری دیگران را می پذیرد ، امکان ایجاد ای میلی جداگانه برای خدمات مشتریان برای شما دارد و ویژگی های دیگر . لازم به ذکر است در سراسر جهان ۱۵۲ میلیون نفرهنگامی که خرید آنلاین انجام می دهند دنبال درگاه پی پال می گردند که این به رشد یک تجارت کمک بزرگی می کند.

حساب دانش آموزی ( Student ) : این حساب برای نوجوانان ۱۳ سال به بالاست و طراحی شده است تا به این گروه سنی در جهت چگونگی مدیریت کردن پول آنها کمک کند . این حساب با ای میل آدرس شخصی آن ها افتتاح می شود اما به یک حساب اصلی که اغلب حساب والدین است اتصال مستقیم دارد و کلیه تراکنش های آن قابل مشاهده و پیگیری است .

پی پال به کاربرانش اجازه میدهد تا ۱ یا هر ۳ نوع این حساب ها را داشته باشند اما برای هر یک از آنها باید یک آدرس ای میل و اطلاعات مالی منحصر به فرد ارائه کنند .

هر سه این حساب ها را با ارائه ای میل و پسورد و جزئیات ساده دیگری میتوان افتتاح کرد و از امکانات این حساب ها از جمله : پرداخت هزینه خرید های اینترنتی ، ارسال و دریافت پول و … استفاده کرد و هر زمان که نیاز داشته باشید امکان اینکه نوع حساب خود را ارتقا بدهید برای شما وجود دارد .

هزینه های انواع حساب های پی پال:

شما دارنده هر یک از انواع حساب های پی پال که باشید ، برای خرید های آنلاین و ارسال پول توسط پی پال یا حساب بانکی هزینه مازادی دریافت نمیکند .اما طبق قوانین پی پال از دارندگان حساب ها هنگام دریافت پول ، کارمزد دریافت می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال