پی پل چیست و چرا محبوب و فراگیر است

پی پل چیست

پی پال یک شرکت آمریکایی است که در ۱۹۹۸ تاسیس شد و امروزه در خط مقدم انقلاب پرداختهای دیجیتال قرار دارد و با دارا بودن بیش از ۱۴۸ میلیون حساب اینترنتی فعال و قابل دسترس بودن در ۲۰۳ بازار، به یکی از گسترده ترین سیستم های مالی آنلاین پس از ویزاکارت و مستر کارت تبدیل شده است. این شرکت یک سرویس واسط برای انجام خرید های اینترنتی، یا انتقال بین المللی وجه است و یک حساب بانکی اینترنتی برای شما افتتاح می کند که امکان انجام کلیه پرداخت ها یا دریافت پول در اینترنت را به راحتی و در عرض چند ثانیه برای شما فراهم میکند.

چرا پی پل محبوب و فراگیر است؟

به دلیل قوانین سخت و دقیق مالی به همراه اعتبار و اعتماد و امنیت ، در برخی کشورها پی پال را به عنوان یک بانک می شناسند، حدود ۱۵۰ میلیون نفر در سراسر دنیا و بالغ بر ۹۵ درصد خریداران از سایت هایی مانند ebay و amazon از آن استفاده می کنند.

برای پرداخت های اینترنتی در پی پال هویت کاربر در انتقال پول پنهان بوده و نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی اعم از شماره کارت، کد امنیتی حساب بانکی و … نیست و تمام چیزی که احتیاج دارید آدرس ای میل متصل به پی پال دریافت کننده پول است. هزینه های اندک در قبال خدمات، کاربرد آسان و پشتیبانی حساب ها از ۲۶ ارز مختلف، به گستردگی و مقبولیت این ونداه بین سایت های اینترنتی و کاربران افزوده است.

افتتاح حساب پی پل

شما می توانید به رایگان و در چند دقیقه یک حساب پی پال باز کنید و پس از طی کردن مراحل تایید و فعال سازی آن، برای پرداخت امن یا دریافت پول از طریق حساب خودتان استفاده کنید و از ebay ، هزاران فروشگاه اینترنتی دیگر در سراسر دنیا خرید کنید. یک حساب پی‌پال میتواند از طریق مانده حساب بانکی و یا کارت های اعتباری بین المللی شارژ شود. حساب پی پال باید verify و unlimited شده باشد.

PayPal توسط هزاران کسب و کار در سراسر جهان پذیرفته شده است و حساب های اینترنتی پی پال به عنوان یکی از معتبرترین حسابهای آنلاین دنیا شناخته شده است. این شرکت برای خریداران رایگان است اما روند پرداخت برای خریدهای اینترنتی و سایر کاربردهای اقتصادی را برای فروشندگان یا حساب گیرنده با دریافت هزینه انجام می‌دهد که بسته به نوع و مقدار ارز، کشور ارسال کننده و دریافت کننده و … متغیر هستند. همچنین برای خریدهای انجام شده (در سایت ای‌بی با کارت اعتباری و از طریق پی‌پال ) اگر فروشنده و خریدار هرکدام از نوع ارز متفاوتی استفاده کنند ، شامل هزینه‌ای مازاد خواهد بود.

در کل میتوان گفت حساب پی پال آسان ترین راه انتقال و دریافت پول در دنیای آنلاین میباشد. این حساب ها دو طرفه هستند که به کاربران امکان میدهد در حساب شخصی و یا تجاری خود از خدماتی مانند انتقال وجه به حساب پی پال دیگران ، ارائه محصولات و خدمات خود در وب و دریافت وجه از طریق این حساب، فعالیت های تجاری آنلاین بین المللی و خرید و فروش در ۹۰ درصد ازسایت های اینترنتی و انتقال از حساب paypal به حساب بانکی و کارت اعتباری خود با امنیت خاطر و به راحتی استفاده کنند.

در ایران

پی پال جزو شرکتهای مالی است که ملزم به اجرای قوانین تحریم می باشد، لذا بطور رسمی نمی تواند برای اتباع این کشورها از جمله ایران اکانت ایجاد کرده و یا مبادلات مالی آنها را مدیریت کند. پی پال از ضوابط و قوانین بسیار سخت و دقیق مالی برخوردار است همیشه برای Paypal مهم است که پولی که وارد حساب تان می شود بابت چه کاری بوده است و پولی که از حسابتان خارج می شود بابت انجام چه کاریست. در مجموع Paypal کاربران خودش را به دقت زیر نظر دارد. و به احتساب اینکه کاربر خودش را اهل کدام کشور معرفی می کند، مدارک احراز هویت و محل سکونت نیز برای Paypal مهم هستند.

ارسال درخواست خرید اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چت آنلاین
ارسال