وبلاگ

[vc_row][vc_column]

فروردین ۱۳, ۱۳۹۶
حواله وسترن یونیون

حواله وسترن یونیون و روند ارسال از طریق صرافی وندا

در میان همه روش هایی که برای ارسال پول در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند ، حواله وسترن یونیون راهی مقرون به صرفه و سریع است. روشی بی نیاز از شماره حساب بانکی و بدون معطلی. دفاتر شرکت وسترن یونیون تقریبا در تمامی کشورهای جهان ، شبکه ای گسترده از خدمات مالی استثنایی را فراهم آورده اند. صرافی وندا بهترین شرایط انجام این حواله را در ایران فراهم آورده است.
اسفند ۲۵, ۱۳۹۵
واریز بانکی از داخل چین

روشی مطمئن برای انتقال بانکی به چین و هنگ کنگ

انتقال بانکی به چین و هنگ کنگ برای همه اصناف به امری اجتناب ناپذیر بدل شده است. این بار صرافی وندا باز هم ابتکار عمل را در دست گرفته و روشی سریع، مطمئن و به صرفه را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در این روش مبلغ مورد نظر شما مستقیما از داخل این کشورها به حساب مورد نظرتان واریز می شود.
بهمن ۱۷, ۱۳۹۵
انتقال سریع ارزی

سریع ترین روش انتقال ارز کدام است؟

با وجود روش های مختلفی که برای انجام انتقال های ارزی وجود دارد، یافتن سریع ترین راه انتقال ارز کاری دشوار به نظر می رسد. ما در این مطلب برای پاسخ به این نیاز، چند مورد از خدمات مختلف را به طور خلاصه با هم مقایسه کردیم. نتیجه این بررسی در اختیار شماست.
دی ۱۷, ۱۳۹۵
خرید از علی اکسپرس و علی بابا

خرید از علی بابا و علی اکسپرس

علی اکسپرس و علی بابا از جمله وبسایتهای چینی هستند که نه تنها در ایران بلکه در جهان هم از معروفیت بسیار زیادی برخوردار هستند. بسیاری از افراد در سراسر جهان چه برای خریدهای جزیی و چه برای خریدهای عمده از خدمات این سایتها استفاده می کنند. صرافی وندا نیز در ایران شرایطی را فراهم آورده است که شما بتوانید از این سایت ها خرید انجام دهید.
[/vc_column][/vc_row]